 | Zasilacz 100 W, 12 V 8,3 A w metalowej obudowie2026 | 12 V / 8,3 A | 100 mV | 84 % | 103 °C | — | Z zastrzeżeniami | Budżetowy zasilacz z niskimi tętnieniami wysokiej częstotliwości, lecz zauważalnymi pikami niskiej częstotliwości i gorącym transformatorem przy pełnym obciążeniu. |
 | Hermetyczny zasilacz 100 W, 12 V 8,3 A2026 | 12 V / 8,3 A | 800 mV | 87,5 % | 58 °C | — | Z zastrzeżeniami | Dobrze znosi nagrzewanie i działa stabilnie, ale przy maksymalnym prądzie tętnienia osiągają 800 mV. |
 | Ultrakompaktowy zasilacz 100 W, 12 V 8,3 A2026 | 12 V / 8,3 A | 650 mV | 89,5 % | 95 °C | — | Z zastrzeżeniami | Ten kompaktowy zasilacz osiąga około 7 A, ale autor zaleca około 6 A do pracy ciągłej; piki tętnień są bardzo duże. |
 | Zasilacz 36 W 3 A2026 | 12 V / 3 A | 400 mV | 84 % | 130 °C | — | Z zastrzeżeniami | Rzeczywista moc maksymalna to około 30 W, ciągła 20–25 W; tętnienia są średnie. |
 | Zasilacz biurkowy 36 W 3 A2026 | 12 V / 3 A | — | 84,5 % | 126 °C | — | Z zastrzeżeniami | Dostarcza 3 A z niewielkim zapasem termicznym; próg zabezpieczenia jest wysoki, a ochrony termicznej brak. |
 | Hermetyczny zasilacz 36 W 3 A2026 | 12 V / 3 A | 800 mV | 84 % | 70 °C | — | Z zastrzeżeniami | Zabezpieczenie ustawiono prawidłowo i nagrzewanie nie budzi zastrzeżeń, ale tętnienia są duże. |
 | Zasilacz biurkowy 72 W 6 A2026 | 12 V / 6 A | — | 85,5 % | 126 °C | — | Nie poleca | Nagrzewanie ogranicza prąd ciągły do 3,5–4 A zamiast deklarowanych 6 A; tętnienia sięgają około 650 mV. |
 | Wodoodporny zasilacz w obudowie, 100 W 8,3 A2026 | 12 V / 8,3 A | 1000 mV | 86 % | 98 °C | — | Z zastrzeżeniami | Starannie wykonany, lecz autor zaleca ograniczyć obciążenie do 75–80 W z powodu nagrzewania; tętnienia są duże. |
 | Hermetyczny zasilacz 100 W 8,3 A2026 | 12 V / 8,3 A | 230 mV | 86 % | 60 °C | — | Poleca | Zabezpieczenie ustawiono prawidłowo, tętnienia i nagrzewanie są w normie; autor ocenia zasilacz 100 W jako całkiem przyzwoity. |
 | Zasilacz biurkowy 120 W 10 A2026 | 12 V / 10 A | — | 85,5 % | 135 °C | — | Nie poleca | Starannie zmontowany, ale rzeczywista moc to tylko około 60 W zamiast 120 W; przy 6 A się przegrzewa. |
 | Zasilacz 100 W 12 V 8,3 A, perforowana obudowa2026 | 12 V / 8,3 A | — | 86,5 % | 92 °C | — | Z zastrzeżeniami | Przyzwoity, klasyczny zasilacz, choć próg zabezpieczenia jest wysoki, a tętnienia mogłyby być niższe. |
 | Zasilacz 100 W 12 V 8,3 A, hermetyczna obudowa2026 | 12 V / 8,3 A | 170 mV | 85,5 % | 78 °C | — | Poleca | Solidny zasilacz o typowych parametrach; autor zwraca uwagę jedynie na nieco zaniżoną pojemność kondensatora wejściowego. |
 | Zasilacz 100 W 12 V 8,3 A, hermetyczna obudowa o podwyższonej niezawodności2026 | 12 V / 8,3 A | 100 mV | 88 % | 46 °C | — | Poleca | Dobry zasilacz o niskich tętnieniach i temperaturze, wyższej sprawności oraz aktywnym PFC, lecz dość drogi. |
 | HCF-60-12HCF · 2026 | 12 V / 5 A | 40 mV | — | 96 °C | — | Poleca | Przyzwoity zasilacz, z tętnieniami około 40 mV przy maksymalnym obciążeniu i umiarkowanym nagrzewaniem. |
 | HCF-100-12HCF · 2026 | 12 V / 8,3 A | 30 mV | — | 115 °C | — | Z zastrzeżeniami | Tętnienia wynoszą 30 mV, ale transformator wyraźnie nagrzewa się przy obciążeniu znamionowym. |
 | HCF-150-12HCF · 2026 | 12 V / 12,5 A | 30 mV | — | 94 °C | — | Poleca | Zasilacz wykazał niskie tętnienia i dobry zapas termiczny, nawet przy przeciążeniu. |
 | HCF-200-12HCF · 2026 | 12 V / 16,5 A | 60 mV | — | 95 °C | — | Z zastrzeżeniami | Ma zapas przy przeciążeniu, ale zastrzeżenia dotyczą tętnień i nagrzewania dławika. |
 | HCF-250-12HCF · 2026 | 12 V / 21 A | 85 mV | — | 103 °C | — | Poleca | Działa dobrze przy obciążeniu znamionowym i niemal 15% przeciążeniu, choć próg zabezpieczenia jest ustawiony zbyt wysoko. |
 | HCF-320-12HCF · 2026 | 12 V | 40 mV | — | 100 °C | — | Poleca | Bardzo niskie tętnienia i zapas do pracy przy 360 W, choć dławik wyraźnie nagrzewa się przy przeciążeniu. |
 | HCF-320-24HCF · 2026 | 24 V / 14 A | 40 mV | — | 114 °C | — | Poleca | Tętnienia wynoszą około 40 mV, a zapas termiczny utrzymuje się nawet przy maksymalnej mocy. |
 | Zasilacz 24 V 2 A (adapter, pierwszy model)2026 | 24 V / 2 A | 70 mV | — | 130 °C | — | Z zastrzeżeniami | Ma niskie tętnienia, ale przegrzewa się powyżej 1,5 A; autor ma też wątpliwości co do kondensatora wejściowego. |
 | Zasilacz 24 V 2 A (biurkowy)2026 | 24 V / 2 A | 400 mV | — | 85 °C | — | Poleca | Pracował przy 2 A bez przegrzewania; główną wadą są podwyższone tętnienia wysokiej częstotliwości. |
 | Zasilacz 12 V 2 A2026 | 12 V / 2 A | 230 mV | — | 131 °C | — | Z zastrzeżeniami | Tętnienia są akceptowalne jak na budżetowy model, ale przy 2 A się przegrzewa; do pracy ciągłej lepiej ograniczyć się do 1,5 A. |
 | Zasilacz 12 V 3 A (adapter)2026 | 12 V / 3 A | 140 mV | — | 88 °C | — | Poleca | Po poprawkach pracuje przy 3,2 A bez przegrzewania, z odpowiednim bezpieczeństwem i tętnieniami. |
 | Zasilacz 12 V 8 A2026 | 12 V / 8 A | 60 mV | — | 90 °C | — | Poleca | Pracuje przy 8 A bez przegrzewania, z niskimi tętnieniami i bez zastrzeżeń autora. |
 | Zasilacz 5 V 10 W2026 | 5 V / 2 A | 300 mV | 78 % | 117 °C | — | Poleca | Niezły zasilacz dostarcza do 15 W, choć przydałyby się niższy próg zabezpieczenia i filtr wyjściowy. |
 | Zasilacz 5 V 25 W2026 | 5 V / 5 A | 280 mV | — | 130 °C | — | Z zastrzeżeniami | Ogólnie niezły, ale przegrzewanie diod ogranicza go do 4 A przy pracy ciągłej. |
 | Zasilacz 5 V 40 W2026 | 5 V / 8 A | 40 mV | 74 % | 135 °C | — | Poleca | Bardzo niezły: bez trudu obsługuje 10 A przy małych tętnieniach, lecz do ciągłych 10 A potrzebuje mocniejszego dławika. |
 | Zasilacz 5 V 100 W2026 | 5 V / 20 A | 100 mV | 72 % | 135 °C | — | Z zastrzeżeniami | Niezły zasilacz 75 W, ale przy 100 W przegrzewa się dławik wyjściowy. |
 | Zasilacz 5 V 150 W2026 | 5 V / 30 A | 70 mV | 78 % | 135 °C | — | Z zastrzeżeniami | Rzeczywista moc to około 75% wartości znamionowej; przy pełnym obciążeniu przegrzewają się dławik i diody. |
 | Zasilacz 5 V 200 W aktywny2026 | 5 V / 40 A | 70 mV | 77,5 % | 102 °C | — | Poleca | Bez trudu dostarcza 200 W przy małych tętnieniach i umiarkowanym nagrzewaniu, lecz wentylator i kondensatory wejściowe budzą zastrzeżenia. |
 | 48 V, 2,1 A, 100 W (zwykły model)2026 | 48 V / 2,1 A | 50 mV | 86 % | 64 °C | — | Z zastrzeżeniami | Dobrze wykonany i chłodny w pracy, ale zabezpieczenie ogranicza moc ciągłą do około 75 W. |
 | 48 V, 4,1 A, 200 W (zwykły model)2026 | 48 V / 4,1 A | 60 mV | 88,5 % | 78 °C | — | Z zastrzeżeniami | Dobrze wykonany i wydajny, ale autor ocenia jego realną moc ciągłą na około 150 W. |
 | 48 V, 8,3 A, 400 W (zwykły model)2026 | 48 V / 8,3 A | — | 90 % | 90 °C | — | Z zastrzeżeniami | Dobry zasilacz z udanymi wynikami testów, ale autor uznaje około 250 W za jego realną moc ciągłą. |
 | 48 V, 2,1 A, 100 W (szynowy)2026 | 48 V / 2,1 A | 800 mV | 87 % | 58 °C | — | Z zastrzeżeniami | Kompaktowy zasilacz o uczciwej mocy i niskiej temperaturze pracy, lecz z mocno zawyżonym prądem zadziałania zabezpieczenia. |
 | QS-18-122026 | 12 V / 1,5 A | 350 mV | 85 % | 93 °C | — | Poleca | Całkiem dobry zasilacz, ale autor zaleca ograniczyć długotrwałe obciążenie do 15 W. |
 | QS-36-122026 | 12 V / 3 A | 350 mV | 85 % | 95 °C | — | Poleca | Całkiem dobry zasilacz o rzeczywistej mocy około 30 W, choć bez obciążenia tętnienia mocno skaczą. |
 | QS-48-122026 | 12 V / 4 A | 300 mV | 85 % | 115 °C | — | Nie poleca | Nie osiąga deklarowanych 48 W: transformator się przegrzewa, a autor uważa go raczej za model 36-watowy. |
 | QS-60-122026 | 12 V / 5 A | 200 mV | 87 % | 130 °C | — | Z zastrzeżeniami | Stosunkowo dobry, ale autor ocenia jego rzeczywistą moc na najwyżej 60 W, być może około 50 W. |
 | QS-72-122026 | 12 V / 6 A | 200 mV | 87 % | 130 °C | — | Z zastrzeżeniami | Stosunkowo dobry, ale autor twierdzi, że to w praktyce ten sam zasilacz 60 W, a nie pełne 72 W. |
 | Zasilacz 12 V 100 W2026 | 12 V / 8,33 A | 400 mV | 89 % | 128 °C | — | Poleca | Model 100 W osiąga około 89% sprawności i spodobała się autorowi, choć tranzystor prostownika wyjściowego mocno się nagrzewa. |
 | Zasilacz 12 V 200 W2026 | 12 V / 16,86 A | 150 mV | 91 % | 110 °C | — | Poleca | Model 200 W osiągnął sprawność 90–91% i dobre temperatury, ale ma za małą pojemność wejściową i zauważalne tętnienia 100 Hz. |
 | Zasilacz 12 V 60 W2025 | 12 V | 150 mV | 85,5 % | 58,6 °C | — | Z zastrzeżeniami | Małe tętnienia i akceptowalne nagrzewanie przy 60 W, ale próg zabezpieczenia jest zdecydowanie za wysoki. |
 | Zasilacz 12 V 75 W2025 | 12 V | 170 mV | 85,5 % | 68 °C | — | Z zastrzeżeniami | W praktyce ten sam model co 60 W: tętnienia są w normie, ale przy 75 W mocno się nagrzewa. |
 | Zasilacz 12 V 100 W2025 | 12 V / 8,3 A | 45 mV | 85,5 % | 70 °C | — | Poleca | Dobre tętnienia i zabezpieczenie; w praktyce to solidny zasilacz o mocy około 100–110 W. |
 | Zasilacz 12 V 120 W2025 | 12 V / 10 A | 50 mV | — | 66,5 °C | — | Z zastrzeżeniami | Małe tętnienia, ale w rzeczywistości jest to zasilacz 100–110 W, a nie pełne 120 W. |
 | Zasilacz 12 V 250 W2025 | 12 V | 120 mV | 88 % | 75 °C | — | Z zastrzeżeniami | Niezawodny przy około 200–250 W; próg zabezpieczenia jest wysoki, ale tętnienia są małe. |
 | Zasilacz 12 V 300 W2025 | 12 V | 130 mV | — | 83 °C | — | Z zastrzeżeniami | W praktyce model 250 W: przy długotrwałym przeciążeniu włącza się zabezpieczenie termiczne, a tętnienia są akceptowalne. |
 | Zasilacz 12 V 350 W2025 | 12 V | 50 mV | 88 % | 89 °C | — | Poleca | Małe tętnienia i zabezpieczenie termiczne; autor ocenia realny długotrwały prąd na około 25 A. |
 | Zasilacz 12 V 72 W$7 · 2025 | 12 V | 120 mV | — | 135 °C | $7 | Poleca | Dobrze wykonany, kompaktowy zasilacz, ale bez chłodzenia przegrzewa się przy długiej pracy z prądem 6 A. |
 | Zasilacz 24 V 72 W$7 · 2025 | 24 V / 3 A | 80 mV | 92,5 % | 107 °C | $7 | Poleca | Wersja 24 V miała mniejsze tętnienia i pracowała długotrwale przy 4 A mimo znamionowych 3 A. |
 | 12032025 | 12 V / 3 A | 200 mV | 85 % | — | — | Z zastrzeżeniami | Ogólnie niezły, ale zabezpieczenie zadziała dopiero przy znacznie zawyżonym prądzie; autor zaleca nie przekraczać 2,5 A przy pracy ciągłej. |
 | 12042025 | 12 V / 4 A | 350 mV | 86 % | 107 °C | — | Z zastrzeżeniami | Może dostarczyć 4 A, ale autor zaleca ograniczyć prąd ciągły do około 3–3,5 A. |
 | 12062025 | 12 V / 6 A | 40 mV | 85 % | 133 °C | — | Nie poleca | Przegrzewa się już przy 4 A; autor uznaje go za zasilacz 3 A i odradza przeróbki. |
 | 12072025 | 12 V / 7 A | 400 mV | 86 % | 115 °C | — | Z zastrzeżeniami | Ogólnie akceptowalny, ale jego praktyczny prąd pracy to około 5 A; przy 6 A się przegrzewa. |
 | 12082025 | 12 V / 8 A | 120 mV | 86 % | 126 °C | — | Z zastrzeżeniami | Rzeczywisty prąd wyjściowy nie przekracza 6 A; tętnienia są niskie, ale przy 7 A mocno się przegrzewa. |
 | AD-12-2A2025 | 12 V / 2 A | 250 mV | 76 % | 128 °C | — | Z zastrzeżeniami | Może pracować ciągle przy 2 A, ale dioda wyjściowa mocno się nagrzewa; autor zaleca 1,7–1,8 A. |
 | AD-12-3A2025 | 12 V / 3 A | 30 mV | 84 % | 101 °C | — | Poleca | Długotrwale wytrzymuje 3,5 A przy umiarkowanej temperaturze i niskich tętnieniach; autor wskazuje problem bezpieczeństwa. |
 | HCF-18L2025 | 12 V / 1,5 A | 300 mV | 84 % | 77 °C | — | Z zastrzeżeniami | Dostarcza deklarowaną moc, z akceptowalnymi tętnieniami i stabilnością, ale ma niski poziom bezpieczeństwa elektrycznego. |
 | HCF-36L2025 | 12 V / 3 A | 300 mV | 84 % | 102 °C | — | Nie poleca | Tętnienia są tolerowane, ale zasilacz generuje silne zakłócenia; autor go nie poleca. |
 | HCF-48L2025 | 12 V / 4 A | 400 mV | 83 % | 117 °C | — | Nie poleca | Generuje silne zakłócenia i przegrzewa się przy długotrwałym obciążeniu znamionowym; autor go nie poleca. |
 | HCF-1002025 | 12 V / 8,3 A | 200 mV | 89 % | 110 °C | — | Poleca | Autor chwali stabilność, sprawność i niskie tętnienia; poleca go przy rzeczywistej mocy 70–80 W. |
 | HCF-36R2025 | 12 V / 3 A | 370 mV | 86 % | 120 °C | — | Z zastrzeżeniami | Nadaje się do ciągłego obciążenia tylko na około 18–20 W; przy 2 A dioda nagrzewa się do niemal 120°C. |
 | HCF-60R2025 | 12 V / 5 A | 220 mV | 91 % | 111 °C | — | Poleca | Lepszy zasilacz z elementami GaN; autor zaleca około 3,5–4 A przy pracy ciągłej. |
 | LS-300W-24V2025 | 24 V / 12,5 A | 180 mV | — | — | — | Poleca | Zasilacz zrobił dobre wrażenie pod obciążeniem, ale próg zabezpieczenia jest za wysoki, a kondensator naciska na pokrywę. |
 | LS-60W-24V2025 | 24 V / 2,5 A | 20 mV | — | 72 °C | — | Poleca | Zasilacz dobrze zniósł testy i nagrzewanie; autor zwraca uwagę jedynie na nietypowe tętnienia. |
 | LS-100W-24V2025 | 24 V / 4,17 A | 60 mV | 87 % | 76 °C | — | Poleca | Autor chwali działanie i zapas termiczny; tętnienia są niewielkie mimo nietypowej składowej niskiej częstotliwości. |
 | LS-200W-24V2025 | 24 V / 8,3 A | 150 mV | 92 % | 90 °C | — | Poleca | Autor poleca zasilacz, chwaląc wykonanie, tętnienia i temperatury; sprawność wynosi około 92%. |
 | LS-400W-24V2025 | 24 V / 16,6 A | 200 mV | 92,5 % | 114 °C | — | Poleca | Bardzo dobry zasilacz, ale autor odradza przeciążanie go i zaleca obniżenie progu zabezpieczenia nadprądowego. |
 | LS-300W-12V2025 | 12 V / 25 A | 300 mV | 91 % | 95 °C | — | Poleca | Model 300 W spodobał się autorowi: zabezpieczenie, temperatury i tętnienia były zadowalające. |
 | LS-400W-12V2025 | 12 V / 33 A | 400 mV | 92 % | 130 °C | — | Z zastrzeżeniami | Model 400 W dostarczył 410 W, ale mocno grzał się powyżej 32 A, a próg zabezpieczenia był źle ustawiony. |
 | MN-400-122025 | 12 V / 33 A | 200 mV | 85 % | 81 °C | — | Z zastrzeżeniami | Dobrze zbudowany zasilacz o małych tętnieniach, ale zamiast deklarowanych 400 W oddaje 200–250 W. |
 | Zasilacz 12 V 100 W2025 | 12 V | 25 mV | — | 106 °C | — | Poleca | Dobry zasilacz o niskich tętnieniach, prawidłowo ustawionym zabezpieczeniu i akceptowalnych temperaturach. |
 | Zasilacz 12 V 150 W2025 | 12 V | — | 86,5 % | 107 °C | — | Z zastrzeżeniami | Niezły zasilacz z precyzyjnym zabezpieczeniem, choć transformator mocno się grzeje, a kondensator wejściowy jest za mały. |
 | Zasilacz 12 V 200 W2025 | 12 V | 100 mV | 87 % | 120 °C | — | Poleca | Dobrze zaprojektowany, z niskimi tętnieniami i niewielkim nagrzewaniem, choć jedna dioda wyjściowa mocno się grzeje. |
 | Zasilacz 12 V 33 A 400 W2025 | 12 V / 33 A | 180 mV | 84 % | 110 °C | — | Z zastrzeżeniami | Starannie wykonany, ale realnie nadaje się do około 100 W pracy ciągłej, a nie deklarowanych 400 W. |
 | Zasilacz 24 V 16,7 A 400 W ze sterowaniem 0–10 V2025 | 24 V / 16,7 A | 100 mV | 86 % | 117 °C | — | Z zastrzeżeniami | Dobrze wykonany, ale zapewnia około 200–240 W pracy ciągłej, znacznie mniej niż deklarowane 400 W. |
 | Zasilacz 12 V 10 W2025 | 12 V | 400 mV | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Długo wytrzymuje niemal dwukrotnie większą moc, ale zabezpieczenie przeciążeniowe jest ustawione za wysoko, a tętnienia są duże. |
 | Zasilacz 12 V 24 W2025 | 12 V | 250 mV | — | — | — | Poleca | Autor ocenił go najlepiej za małe tętnienia, zapas mocy i stabilną pracę przy długotrwałym obciążeniu. |
 | Zasilacz 12 V 36 W2025 | 12 V | 600 mV | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Utrzymuje moc znamionową i stabilne napięcie, lecz pojemność wyjściowa jest mała, a tętnienia wysokie. |
 | FSA-12V 100W2025 | 12 V | 200 mV | — | 53 °C | — | Poleca | Działa niezawodnie przy około 60 W z wejściem 115 V lub 230 V, zapewniając akceptowalne tętnienia i temperaturę obudowy. |
 | 60W-12V, IP672025 | 12 V | 500 mV | — | 130 °C | — | Z zastrzeżeniami | Zasilacz wytrzymał długą pracę przy 5 A, ale tętnienia są duże, a kondensatory wyjściowe mają napięcie znamionowe tylko 16 V. |
 | 12 V 100 W2025 | 12 V / 8,3 A | 450 mV | — | 135 °C | — | Z zastrzeżeniami | Płytka wyraźnie nagrzała się przy 7 A; autor przypuszcza, że zalany moduł może pracować z prądem znamionowym. |
 | 12 V 150 W 12,5 A2025 | 12 V / 12,5 A | 600 mV | — | 116 °C | — | Z zastrzeżeniami | Ogólnie jest niezły, ale przy maksymalnym obciążeniu tętnienia są duże, a pojemność wejściowa zbyt mała przy obniżonym napięciu sieci. |
 | 12 V 200 W, 16,7 A2025 | 12 V / 16,7 A | 500 mV | — | 120 °C | — | Poleca | Niespodziewanie wytrzymał test do 265 W; autor uważa, że przy znamionowych 200 W powinien działać prawidłowo. |
 | 24 V, 300 W, 12,5 A2025 | 24 V / 12,5 A | 75 mV | — | 135 °C | — | Poleca | Autorowi spodobały się topologia i niskie tętnienia, ale płytka przegrzewała się przy maksymalnym obciążeniu bez zalewy. |
 | PTA-250W-12V2025 | 12 V / 20,8 A | 50 mV | 82 % | 140 °C | — | Z zastrzeżeniami | Dobry zasilacz do około 200 W pracy ciągłej, ale przy 250 W przegrzewają się zespół diod i dławik. |
 | PTA-360W-12V2025 | 12 V / 30 A | 100 mV | 84 % | 130 °C | — | Z zastrzeżeniami | Solidnie wykonany zasilacz z dobrymi wynikami, ale autor odradza ciągłe obciążenie powyżej 330 W. |
 | PTA-120W-12V2025 | 12 V | 40 mV | 81 % | 92 °C | — | Z zastrzeżeniami | Budżetowy zasilacz z dobrymi tętnieniami wysokiej częstotliwości i zapasem mocy, ale z zauważalnymi tętnieniami niskiej częstotliwości. |
 | PTA-150W-12V2025 | 12 V | 70 mV | 84 % | 103 °C | — | Z zastrzeżeniami | Budżetowy zasilacz o akceptowalnej temperaturze i sprawności, lecz z dużymi tętnieniami niskiej częstotliwości i za małą pojemnością wejściową. |
 | PTA-200W-12V2025 | 12 V | 60 mV | 84 % | 115 °C | — | Z zastrzeżeniami | Może dostarczyć około 216 W, ale prostownik wyjściowy i dławik mocno się grzeją, a tętnienia niskiej częstotliwości są duże. |
 | MN-100W12V2025 | 12 V / 8,3 A | 150 mV | 84,5 % | — | — | Poleca | Zasilacz miał małe tętnienia, pełną moc i zapas, choć jego kondensator wejściowy był podrobiony. |
 | CTG-150W-12VCTG · 2025 | 12 V / 12,5 A | 100 mV | 87 % | 100 °C | — | Poleca | Zasilacz osiąga moc znamionową, ma małe tętnienia i zapas przy obniżonym napięciu wejściowym. |
 | CTG-200W-12VCTG · 2025 | 12 V / 16,7 A | 160 mV | 86,5 % | 118 °C | — | Poleca | Autor docenił topologię i zabezpieczenie nadnapięciowe, ale uznał kondensator wejściowy za zbyt mały. |
 | CTG-300W-12VCTG · 2025 | 12 V / 25 A | 300 mV | — | 105 °C | — | Z zastrzeżeniami | W praktyce to zasilacz o mocy 230–250 W; wadami są zbyt mały kondensator wejściowy i większe tętnienia. |
 | Zasilacz 60 V 300 W2024 | 60 V | 350 mV | 87 % | 150 °C | — | Poleca | Po modyfikacjach działa dobrze, osiąga sprawność 85–87% i ma niskie tętnienia wysokiej częstotliwości, ale ma wady. |
 | Zasilacz 68 V 800 WRuiDeng · 2024 | 68 V | — | 90 % | 95 °C | — | Poleca | Autorowi spodobała się nowa wersja; wyniki testów ocenił dobrze i poleca jej zakup. |
 | Zasilacz 1500 W 68 V$55 · 2024 | 68 V | 3500 mV | 91 % | — | $55 | Poleca | Zasilacz dobrze radzi sobie z dużym obciążeniem, ale brzęczy i ma duże tętnienia. |
 | Sanmim GPA50A-12Sanmim · 2023 | 12 V / 4,2 A | 55 mV | — | 128 °C | — | Poleca | Autor jest bardzo zadowolony z działania i wykonania, ale uważa, że zabezpieczenie termiczne reaguje zbyt późno. |
 | PLF12A-15Sanmim · 2023 | 15 V | 30 mV | 80 % | 97,7 °C | — | Poleca | Kompaktowy zasilacz wykazał dobrą stabilność, niskie tętnienia i solidną pracę przy przeciążeniu. |
 | Sanmim GPN30E-15Sanmim · $6,76 · 2023 | 15 V / 2 A | 80 mV | 82 % | 100 °C | $6,76 | Poleca | Zasilacz pracuje stabilnie nawet przy dwukrotnym przeciążeniu, ale ma tanie zaciski i gorącą diodę wyjściową. |
 | MeanWell EPP-500-54MeanWell · 2021 | 54 V | 150 mV | 95 % | 115 °C | — | Poleca | Kompaktowy zasilacz o dużej mocy i sprawności; autor zwraca uwagę na mały zakres regulacji i nagrzewanie transformatora. |
 | BP60A-SOwen · $70 · 2021 | 24 V | 30 mV | — | 92 °C | $70 | Poleca | Zasilacz wykazał małe tętnienia, dokładne napięcie i umiarkowane nagrzewanie, ale autor zwraca uwagę na wysoką cenę. |
 | BP120B-D9-24COwen · $110 · 2021 | 24 V / 5 A | 80 mV | 87 % | 125 °C | $110 | Z zastrzeżeniami | Dostarcza deklarowaną moc i stabilizuje napięcie, ale mocno się nagrzewa i jest drogi. |
 | Sanmim SM-PLG06A, wersja 15 VSanmim · $13,99 · 2021 | 15 V | — | 75 % | 178 °C | $13,99 | Poleca | Kompaktowy zasilacz dobrze pracuje przy 6 W i wytrzymuje 9 W, ale brakuje mu bezpiecznika. |
 | YS-65SCB$11,99 · 2021 | 24 V / 2,7 A | 7 mV | 87 % | — | $11,99 | Poleca | Zasilacz miał niskie tętnienia i dobrze radził sobie z przeciążeniem, ale oszczędzano na komponentach. |
 | YS-U50SL$7,99 · 2021 | 24 V / 2,3 A | 15 mV | 88 % | — | $7,99 | Poleca | Kompaktowy zasilacz o niskich tętnieniach i dużym zapasie mocy; autor zauważa nieprawidłowe działanie zabezpieczenia termicznego. |
 | UM-U120S$11,99 · 2021 | 12 V / 10 A | 220 mV | 85 % | 100 °C | $11,99 | Z zastrzeżeniami | Zasilacz jest ogólnie niezły, ale do długotrwałej pracy z mocą znamionową wymaga chłodzenia. |
 | Zasilacz 24 V 6 A od GeekcreitGeekcreit · 2021 | 24 V / 7,5 A | 200 mV | 89 % | 104 °C | — | Z zastrzeżeniami | Rozsądna alternatywa dla innych zasilaczy, ale transformator przegrzewa się przy długotrwałym obciążeniu 5 A. |
 | PS-220/24-1,5Novatek-Elektro · 2021 | 24 V / 1,5 A | 250 mV | — | 60 °C | — | Z zastrzeżeniami | Niezawodny przemysłowy zasilacz z zapasem mocy, ale z dużymi tętnieniami i wysokim poborem bez obciążenia. |
 | MeanWell LRS-100-48MeanWell · 2020 | 48 V | 80 mV | 91,5 % | 70 °C | — | Poleca | Zasilacz spełnia deklarowane parametry, a autor poleca jego używanie. |
 | Zasilacz 12 V 5 ALight Route · 2020 | 12 V / 5 A | 15 mV | — | 72 °C | — | Poleca | Zasilacz zapewnił dobrą stabilizację i niskie tętnienia; po rozgrzaniu może stale dostarczać około 5,5 A. |
 | Zasilacz 24 V 2,5 ALight Route · 2020 | 24 V / 2,5 A | 20 mV | 90 % | 60 °C | — | Z zastrzeżeniami | Niskie tętnienia i dobra stabilizacja, ale po rozgrzaniu zasilacz nie utrzymuje deklarowanych 2,5 A. |
 | NVVV S-800-70NVVV · 2020 | 70 V / 11,4 A | 500 mV | 87 % | 230 °C | — | Z zastrzeżeniami | Ogólnie to niezły zasilacz, ale rezystory snubberów należy wymienić, a wentylator jest głośny. |
 | MeanWell PSC-160A-CMeanWell · 2020 | 13,8 V / 7,6 A | 270 mV | 88 % | — | — | Z zastrzeżeniami | Solidnie wykonany i wydajny, ale piszczy, mocno się nagrzewa i ma duże tętnienia. |
 | Zasilacz 12 V 5 A2020 | 12 V / 5 A | 200 mV | 86 % | — | — | Z zastrzeżeniami | Wszystkie pięć płytek działało stabilnie i spodobało się autorowi, ale jakość podzespołów i stan płytek były nierówne. |
 | WX-DC2416Geekcreit · $9 · 2020 | 36 V / 6,5 A | 200 mV | — | — | $9 | Poleca | WX-DC2416 działa lepiej niż drugi egzemplarz i osiąga deklarowaną moc, ale moc ciągła wynosi najwyżej 150 W. |
 | Zasilacz 24 V 8–10 A2020 | 24 V / 10 A | 650 mV | 87 % | 70 °C | — | Z zastrzeżeniami | Działa, ale bez aktywnego chłodzenia nie należy długo pobierać ponad 150–160 W; tętnienia sięgają 650 mV. |
 | MeanWell SP-320-5MeanWell · 2020 | 5 V / 55 A | — | 80 % | 75 °C | — | Poleca | Używany zasilacz wytrzymał 65 A, wykazując niskie tętnienia i dobre wyniki testów. |
 | Zasilacz 68 V 600 W2019 | 68 V / 8,5 A | 650 mV | 87 % | 240 °C | — | Z zastrzeżeniami | Po modyfikacji zasilacz jest użyteczny, ale snubbery się przegrzewają, wentylator jest głośny, a napięcie wyjściowe się zmienia. |
 | Meanwell LRS-350-24Meanwell · 2019 | 24 V / 14,6 A | 40 mV | 90 % | 75 °C | — | Poleca | Zasilacz wykazał się znakomitą stabilnością, nie przegrzewał się i miał akceptowalne tętnienia. |
 | TMP-30124CTraco Power · 2019 | 24 V / 1,25 A | 300 mV | 85 % | 95 °C | — | Poleca | Zasilacz dobrze znosi przeciążenia i ma niewielkie tętnienia, ale pobiera około 2 W bez obciążenia. |
 | DPS-460EB AHP · 2019 | 12 V / 38,3 A | 600 mV | 92 % | 60 °C | — | Z zastrzeżeniami | Ten kompaktowy, solidnie wykonany zasilacz z drugiej ręki wytrzymał 470 W, ale ma duże tętnienia i głośny wentylator. |
 | Zasilacz 12 V 20 A (240 W)2019 | 12 V / 20 A | 1600 mV | 84 % | — | — | Nie poleca | Nie osiąga deklarowanej mocy, a aktywne chłodzenie nie chroni przed przegrzaniem. |
 | S-120-242019 | 24 V / 5 A | 800 mV | 88 % | 97 °C | — | Nie poleca | Dostarcza deklarowane 120 W przy stabilnym napięciu, ale jakość wykonania i tętnienia są słabe. |
 | SANMIM GFA15A-5Sanmim · 2019 | 5 V / 3 A | 20 mV | 77 % | 113 °C | — | Z zastrzeżeniami | Kompaktowy zasilacz o niskich tętnieniach i dobrej pracy przy przeciążeniu, ale zabezpieczenie nadmocowe ustawiono zbyt wysoko. |
 | SANMIM GPT70A-12SANMIM · $12 · 2019 | 12 V | 60 mV | 87 % | 100 °C | $12 | Poleca | Starannie wykonany zasilacz z zabezpieczeniami i niskimi tętnieniami; autor wybrał go zamiast bezimiennych zamienników. |
 | GFA20A-12SANMIM · $6,5 · 2019 | 12 V / 1,7 A | 35 mV | — | 70 °C | $6,5 | Poleca | Zasilacz wykazał duży zapas mocy, niskie nagrzewanie i małe tętnienia; autor go poleca. |
 | PLF12A-12SANMIM · $4,24 · 2019 | 12 V / 1 A | 10 mV | — | 90 °C | $4,24 | Poleca | Kompaktowy zasilacz dobrze utrzymuje parametry, ma niskie tętnienia oraz zabezpieczenia przed przeciążeniem, zwarciem i przegrzaniem. |
 | Zasilacz 5 V 3 W2019 | 5 V | 400 mV | — | 50 °C | — | Nie poleca | Działa i umiarkowanie się nagrzewa, ale tętnienia są duże, zabezpieczenie działa dziwnie, a prąd ledwo osiąga wartość znamionową. |
 | Zasilacz 48 V 2,5 A100MHz · $4,69 · 2018 | 48 V / 2,5 A | 20 mV | 88,8 % | 100 °C | $4,69 | Poleca | Ten niedrogi zasilacz dobrze znosi obciążenie, ma niskie tętnienia i jest polecany przez autora. |
 | WX-DC2440$12 · 2018 | 24 V / 15 A | 200 mV | 85,5 % | — | $12 | Z zastrzeżeniami | Działa dobrze do 240 W, ale się przegrzewa; do długotrwałego obciążenia potrzebne są modyfikacje i wentylator. |
 | Zasilacz 24 V 3 A2018 | 24 V / 3 A | 50 mV | 86,4 % | 85 °C | — | Z zastrzeżeniami | Zasilacz jest dobrze wykonany, ale jego parametry są zawyżone; autor ocenia rzeczywistą moc ciągłą na około 50 W. |
 | HLK-PM12Hi-Link · $2,32 · 2018 | 12 V / 0,25 A | 50 mV | — | 55 °C | $2,32 | Poleca | Autorowi zasilacz się spodobał: był stabilny, wytrzymał przeciążenie i osiągnął 55 °C przy 400 mA. |
 | Zasilacz 48 V 8,3 A2018 | 48 V / 8,3 A | 150 mV | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Tętnienia mieszczą się w specyfikacji, ale moc ciągła wynosi tylko około 200 W; 400 W jest dostępne krótkotrwale. |
 | Mean Well HDR-100-12NMean Well · 2018 | 12 V | 60 mV | — | 100 °C | — | Z zastrzeżeniami | Wypadł lepiej niż HDR-60 dzięki mniejszym tętnieniom i większej mocy, ale znaleziono nieprzylutowany kondensator. |
 | HDR-60-12Mean Well · 2018 | 12 V / 4,5 A | 100 mV | 88 % | — | — | Poleca | Dokładna stabilizacja, niska temperatura i skuteczne zabezpieczenia, choć autor wskazuje tętnienia i pewne wady konstrukcji. |
 | Zasilacz impulsowy do wzmacniaczy audio 500 W2018 | 35 V | — | 91,6 % | 146 °C | — | Z zastrzeżeniami | Zasilacz jest dobrze wykonany i wydajny, ale się przegrzewa; może stale dostarczać tylko 250–300 W. |
 | EPP-100-12Mean Well · 2018 | 12 V / 6,3 A | 175 mV | — | — | — | Poleca | Zasilacz wytrzymał długotrwałe obciążenie do 7,5 A bez chłodzenia, ale wystąpiły krótkie skoki tętnień do 175 mV. |
 | MeanWell SDR-120-24MeanWell · 2018 | 24 V | — | 89 % | 81,6 °C | — | Poleca | Zasilacz przeszedł testy; autor pochwalił wykonanie i zabezpieczenia, ale zauważył, że transformator mocno się nagrzewa. |
 | RPS-120-27Mean Well · 2018 | 27 V / 4,5 A | 75 mV | 90 % | — | — | Z zastrzeżeniami | Dobrze wykonany i pewnie znosi obciążenie, ale wyraźnie brzęczy, ma wysokie tętnienia i jest trudny w naprawie. |
 | Zasilacz 48 V 1 A2018 | 48 V / 1 A | 40 mV | — | — | — | Poleca | Autorowi się spodobał: zapewnia około 25 W ciągle i do 45–50 W krótkotrwale. |
 | 3A-064WU12Eng Electric Co., LTD · 2018 | 12 V / 0,5 A | 100 mV | 74 % | 118 °C | — | Poleca | Utrzymuje napięcie do 0,9 A, ale przy długotrwałym przeciążeniu mocno się nagrzewa; autor ogólnie ocenia go jako całkiem dobry. |
 | Raxfly, ładowarka (zasilacz) 5 V o deklarowanym prądzie 7,2 ARaxfly · $11 · 2017 | 5 V / 7,2 A | 150 mV | 80 % | 120 °C | $11 | Nie poleca | Długotrwale działa tylko przy około 4,5 A; prąd i moc są niższe od deklarowanych, a po rozgrzaniu pojawiają się silne tętnienia. |
 | Zasilacz 12 V 3 A do systemów kontroli dostępu2017 | 12 V / 3 A | 10 mV | 77 % | 132 °C | — | Nie poleca | Działa całkiem dobrze do 2 A, ale od 2,5 A przegrzewa się i nie nadaje się do długotrwałej pracy. |
 | Zasilacz 12 V 50 A$27 · 2017 | 12 V / 50 A | 250 mV | 88 % | 107 °C | $27 | Z zastrzeżeniami | Dostarczył 595 W w teście trwającym godzinę, ale autor uznaje 450–480 W za moc ciągłą i wskazuje przeciążone podzespoły. |
 | S-480-24$22,99 · 2017 | 24 V / 20 A | — | 86,9 % | 52 °C | $22,99 | Z zastrzeżeniami | Wytrzymał pełne obciążenie i uzyskał przyzwoitą sprawność, ale jakość wykonania i podzespołów jest słaba. |
 | Zasilacz 12 V 30 A 360 W2017 | 12 V | 80 mV | 83,4 % | — | — | Poleca | Przeszedł wszystkie testy, dobrze stabilizuje napięcie i niezbyt się nagrzewa, ale ma wady komponentów i izolacji. |
 | S-240-122017 | 12 V / 20 A | 60 mV | 84 % | — | — | Z zastrzeżeniami | Przeciętny chiński zasilacz: przeszedł testy i ma niskie tętnienia, ale dobór podzespołów i jakość wykonania budzą zastrzeżenia. |
 | CPS-6011GOPHERT · $151 · 2016 | 60 V / 11 A | 40 mV | — | 35 °C | $151 | Poleca | Dokładny, dobrze stabilizowany zasilacz o niskich tętnieniach; autorowi się spodobał mimo sztywnych przycisków i głośnego wentylatora. |
 | Zasilacz 12 V 1 W$3,89 · 2015 | 12 V | 100 mV | — | — | $3,89 | Poleca | Ten prosty zasilacz dostarczył trzykrotność deklarowanej mocy, zachowując stabilne napięcie i dopuszczalne tętnienia. |
 | Zasilacz 24 V 4,8 W$2,72 · 2015 | 24 V | 90 mV | — | — | $2,72 | Z zastrzeżeniami | Spełnia deklarowane parametry, ale ma niewielki zapas mocy i nie ma bezpiecznika. |
 | Zasilacz 48 V, 5 A, 240 W2015 | 48 V / 5 A | 50 mV | — | — | — | Poleca | Zasilacz dostarczył więcej niż deklarowana moc przy niskich tętnieniach, ale wymaga kilku modyfikacji. |
 | GOPHERT CPS-3205GOPHERT · 2015 | 32 V / 5 A | 10 mV | — | 98 °C | — | Poleca | Solidny zasilacz laboratoryjny o bardzo niskich tętnieniach i dobrych parametrach, mimo kilku drobnych wad. |
 | S-360-36$30,2 · 2015 | 36 V / 10 A | 100 mV | — | — | $30,2 | Z zastrzeżeniami | Dostarcza moc znamionową przy dobrej stabilności i niskich tętnieniach, ale uległ awarii przy przeciążeniu. |
 | S-180-122015 | 12 V / 15 A | 650 mV | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Solidnie wykonany zasilacz, ale przy maksymalnym obciążeniu przegrzewa się i ma duże tętnienia. |
 | Zasilacz 24 V 5 A2015 | 24 V / 5 A | 800 mV | — | 70 °C | — | Z zastrzeżeniami | Wytrzymał obciążenie do 6 A i dobrze się chłodził, ale bez modyfikacji ma duże tętnienia i spadek napięcia. |
 | Zasilacz 24 V 100 W2015 | 24 V / 6 A | 800 mV | — | 78 °C | — | Poleca | Zasilacz stabilnie pracował przy deklarowanych 100 W i wytrzymał test blisko 120 W, ale ma zastrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa. |
 | Zasilacz 5 V 2 A z wtykiem microUSB2015 | 5 V / 2 A | 150 mV | — | 62,2 °C | — | Z zastrzeżeniami | Działa poprawnie do około 1,5 A, ale przy większym obciążeniu napięcie spada i może zakłócać działanie niektórych ekranów dotykowych. |
 | XK-1205DC (wariant 12 V)2015 | 12 V / 1 A | 60 mV | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Kompaktowy zasilacz działał dobrze i miał niskie tętnienia, ale kondensator międzyuzwojeniowy należy wymienić. |
 | XY1205$7,99 · 2015 | 12 V / 5 A | 600 mV | — | 79 °C | $7,99 | Z zastrzeżeniami | Działa, ale tętnienia są duże i nie nadaje się do pełnego obciążenia; autor zaleca ograniczenie prądu. |