 | Tenpower INR21700-50SGTenpower · 2026 | 4931 mAh | — | 20 A | — | Poleca | Przyzwoite ogniwo ze średniej półki; według autora działa dobrze i może oddawać więcej niż deklarowane 20 A. |
 | Reliance INR21700-RS50Reliance · 2026 | 5200 mAh | 3 mΩ | 70 A | — | Z zastrzeżeniami | Duża pojemność i niski impedancja, ale przy wysokich prądach mocniej się nagrzewa; autor wolał EVE do dużych obciążeń. |
 | EVE INR21700-50PLEVE · 2026 | 5000 mAh | 3 mΩ | 50 A | — | Poleca | Ogniwo wysokoprądowe o bardzo niskiej impedancji; autor wybrał je zamiast Reliance do dużych obciążeń. |
 | JSK 32140 15AhTZJSK · 2026 | — | 1,8 mΩ | — | — | Poleca | Dobre ogniwa, które w porównaniu wypadły niemal na równi z EVE IFR33140 15Ah. |
 | QNAS 32140 15AhQNAS · 2026 | — | 1,7 mΩ | — | — | Poleca | Dobre ogniwa, które w porównaniu wypadły najlepiej przy 0,2C i 40A, ale słabiej przy 1C. |
 | EVE 21700 40P 4AhEVE · 2026 | 4000 mAh | — | 50 A | — | Poleca | Oddało deklarowane 4000 mAh, ale przy 35 A temperatura obudowy przekroczyła 100 °C. |
 | EVE 21700 50E 5AhEVE · 2026 | 5000 mAh | — | — | — | Poleca | Wypadło na poziomie markowych ogniw o podobnej pojemności i dobrze nadaje się do powerbanków. |
 | EVE 18650 25P_2500mAhEVE · 2026 | 2600 mAh | — | 30 A | — | Z zastrzeżeniami | Dobre ogniwa do elektronarzędzi, ale nie wytrzymują ciągłego prądu 30 A i przegrzewają się już przy 25 A. |
 | EVE 18650 26V_2550mAhEVE · 2026 | 2550 mAh | 17,8 mΩ | — | — | Z zastrzeżeniami | Zwykłe ogniwa budżetowe: oddają 2550 mAh przy 0,5C, ale nie wyróżniają się pojemnością ani prądem. |
 | EVE 18650 33V_3200mAhEVE · 2026 | 3090 mAh | 22 mΩ | — | — | Z zastrzeżeniami | Testy wykazały pojemność bliską 3100 mAh; przy odpowiedniej cenie nadają się do powerbanku. |
 | EVE 18650 35V_3400mAhEVE · 2026 | 3500 mAh | — | 10,2 A | — | Poleca | Wypadły dobrze na tle innych ogniw o dużej pojemności i nadają się do powerbanków o dużej pojemności. |
 | HAKADI 26700 3500mAhHAKADI · 2024 | 3095 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Ciekawe ogniwa sodowo-jonowe, lecz ich pojemność jest niższa od deklarowanej, a zakres napięcia pracy bardzo szeroki. |
 | BYD FC46120P 24Ah LiFePO4BYD · 2024 | — | 0,8 mΩ | — | — | Poleca | Ogniwa osiągnęły deklarowaną pojemność przy 0,2C, a autor ocenia je jako całkiem dobre. |
 | 33140 15 Ah LiFePO42024 | 14640 mAh | 2,25 mΩ | 15 A | — | Z zastrzeżeniami | Pojemność jest zbliżona do deklarowanej, ale nietypowe zachowanie przy 40 A skłania autora do zalecenia prądu 0,5–1C. |
 | CALB L173F230B LiFePO4 230 AhCALB · 2024 | — | 0,18 mΩ | — | — | Poleca | Ogniwa osiągnęły około 240 Ah przy deklarowanych 230 Ah, a autor jest zadowolony z ich jakości. |
 | BAK 32140FS-48BAK · 2023 | — | 2 mΩ | 30 A | — | Poleca | Ogniwa BAK dobrze poradziły sobie przy 40 A bez przegrzewania i są niemal równorzędne z Gotion. |
 | Gotion 33140 15Ah 3.2v LiFePO4Gotion (Guoxuan) · 2023 | — | 2,25 mΩ | — | — | Z zastrzeżeniami | Ogniwa są przyzwoite, ale miały mniejszą pojemność i bardziej się nagrzewały niż ogniwa EVE. |
 | EVE 40135 20Ah LiFePO4EVE · 2023 | 10020 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Pojemność ogniw odpowiada deklarowanej, ale jedno oddaje wyraźnie mniej przy 2C, a w niektórych słychać luzy w środku. |
 | LG ICR18650-HE2 2500mAhLG · 2023 | 2500 mAh | 20 mΩ | — | — | Poleca | Oryginalne ogniwa o pojemności zgodnej z deklaracją i parametrach zgodnych z kartą katalogową; autor pozytywnie ocenił testy. |
 | Westinghouse WA640N-F1Westinghouse · 2023 | 2415 mAh | 20 mΩ | — | — | Z zastrzeżeniami | Akumulator wykazał małą pojemność; autor podejrzewa wadę, ale zaznacza, że ma za mało danych, by wyciągać wnioski. |
 | Vapcell N40Vapcell · 2023 | 4000 mAh | 15 mΩ | 10 A | — | Poleca | N40 osiągnęły około 4000 mAh przy niewielkim rozrzucie, ale autor odradza używanie ich przy dużych prądach. |
 | Samsung INR21700-33JSamsung · $1,51 · 2023 | 3377 mAh | — | — | $1,51 | Poleca | Niedrogie markowe ogniwa o pojemności większej niż deklarowana, lecz z niewielką wydajnością prądową. |
 | BAK N21700CGBAK · 2023 | — | 13,5 mΩ | 15 A | — | Poleca | Solidne ogniwa ze średniej półki o dużej pojemności do niewielkich obciążeń; 15 A to dla nich za dużo. |
 | LG INR21700-M50LTLG · 2023 | 4800 mAh | 14 mΩ | — | — | Poleca | Autor uznaje te markowe ogniwa za dobry kompromis ceny i parametrów; zmierzona pojemność to około 4900 mAh, a nagrzewanie jest mniejsze niż w M50T. |
 | Vapcell IFR32700 G62Vapcell · 2023 | 6185 mAh | 5,7 mΩ | 30 A | — | Z zastrzeżeniami | Zmierzono 6185 mAh, ale ogniwa wypadły gorzej niż poprzednie egzemplarze i większość innych testowanych akumulatorów 32700. |
 | Vapcell F56Vapcell · 2023 | — | 13 mΩ | 12,5 A | — | Poleca | Pojemność przekracza deklarowaną, a ogniwa mają dobrą wydajność prądową i świetną zgodność parametrów; autor je poleca. |
 | INR21700M52VLG · 2023 | 5100 mAh | — | — | — | Poleca | Ogniwa osiągnęły 5100 mAh i wypadły bardzo dobrze; autor je poleca, ale odradza długotrwałe rozładowanie powyżej 10 A. |
 | Vapcell A11 18350 1100mAhVapcell · 2023 | 1100 mAh | 29 mΩ | 10 A | — | Z zastrzeżeniami | Ogniwa są całkiem dobre, ale mają wyższą impedancję; przy długiej pracy najlepiej ograniczyć prąd do 5–7,5 A. |
 | EVE IFR33140 15AhEVE · 2023 | — | 1,59 mΩ | 45 A | — | Poleca | Ogniwa osiągnęły ponad 15 Ah w każdym teście i wykazały doskonałą zgodność parametrów. |
 | INR18500 N24Vapcell · 2023 | 2320 mAh | — | 5 A | — | Z zastrzeżeniami | Prawie osiągają deklarowaną pojemność, ale wyniki czterech ogniw wyraźnie się różnią. |
 | Vapcell G62 IFR32700Vapcell · 2023 | 6300 mAh | — | 30 A | — | Poleca | Ogniwa spełniają deklarowane parametry; autor uważa, że warto je kupić w dobrej cenie. |
 | Vapcell F52Vapcell · 2023 | 5044 mAh | — | 15 A | — | Poleca | Świetne ogniwa o dużej pojemności, dobrej wydajności prądowej i powtarzalnych wynikach; autor poleca je, jeśli cena jest odpowiednia. |
 | Akumulatory 18650 noname 2600 mAh2022 | 2652 mAh | — | — | — | Poleca | Autorowi ogniwa się spodobały; nadają się do niewymagających obciążeń do 2C. |
 | EVE INR18650-25P 2500mAh (TerraE)TerraE · 2022 | 2584 mAh | — | — | — | Poleca | Zmierzona pojemność wyniosła 2584 mAh; ogniwo jest porównywalne z Samsungiem 25R, ale autor zaleca ograniczyć prąd do 20 A. |
 | Akumulatory LiFePO4 170 Ah2022 | 169920 mAh | — | — | — | Poleca | Używane ogniwa o pozostałej pojemności około 170 Ah złożono w baterię o pojemności około 4 kWh. |
 | Sanyo UR18500Y 1300mAhSanyo · 2022 | 1300 mAh | — | — | — | Poleca | Ogniwa osiągnęły deklarowaną pojemność w niemal wszystkich trybach testu; autor ocenia je jako dobre i podkreśla niską cenę. |
 | BAK H18650CCBAK · 2022 | 2150 mAh | — | 10,75 A | — | Poleca | Ogniwa osiągnęły deklarowaną pojemność i wykazały dużą powtarzalność; autor poleca je do zastosowań. |
 | Akumulator Kindle PaperWhite EY21Kindle · 2022 | — | 100 mΩ | — | — | Poleca | Akumulator spełnia deklarowane parametry, a autor poleca jego używanie. |
 | LiitoKala Lii-40E, 26700, 4000 mAhLiitoKala · 2022 | — | 13 mΩ | 20 A | — | Nie poleca | Autor twierdzi, że ogniwo nie wytrzymuje deklarowanych 20 A i nie poleca jego zakupu. |
 | LiitoKala 26650-55ALiitoKala · 2022 | 5415 mAh | — | 20 A | — | Poleca | Ogniwo zapewniło dobrą wydajność prądową i deklarowaną pojemność, ale autor wolałby Lii-51S. |
 | Liitokala Lii-51SLiitokala · 2022 | 5400 mAh | — | 20 A | — | Z zastrzeżeniami | Oddał 5400 mAh przy 0,2C, ale autor odradza długotrwałe rozładowywanie prądem powyżej 10 A. |
 | Vapcell T42 21700Vapcell · 2022 | 4100 mAh | — | 35 A | — | Poleca | Ogniwa dobrze wypadły pod względem oddawania prądu i temperatury, choć pojemność była nieco niższa od deklarowanej. |
 | Vapcell F32 18650Vapcell · $14,99 · 2021 | 3060 mAh | — | 10 A | $14,99 | Z zastrzeżeniami | F32 dobrze znosi deklarowany prąd 10 A, ale jego pojemność jest bliska podanemu minimum. |
 | Vapcell F34 18650Vapcell · $15,99 · 2021 | 3344 mAh | — | 10 A | $15,99 | Poleca | F34 osiągnął pojemność w deklarowanym zakresie, wykazał spójne wyniki i poprawnie pracował przy 10 A. |
 | Vapcell P2150A 21700 5000mAhVapcell · 2021 | 4735 mAh | — | 10 A | — | Z zastrzeżeniami | Nietypowe ogniwo z przydatną funkcją powerbanku, ale zmierzona pojemność jest niższa od deklarowanej i może dochodzić do ładowania zwrotnego. |
 | Vapcell K31 18650Vapcell · 2021 | 3101 mAh | — | 18 A | — | Nie poleca | Pojemność jest zbliżona do deklarowanej, ale wyniki wyraźnie się różnią; autor uważa ogniwa za kiepski wybór. |
 | Vapcell P50 21700Vapcell · 2021 | 4972 mAh | — | 15 A | — | Poleca | Zmierzona pojemność przy 0,2C wyniosła 4972 mAh; autor uważa ogniwa za niezłe i podobne do Samsung 50G. |
 | Vapcell K40 21700 4000mAhVapcell · 2021 | 4049 mAh | — | 30 A | — | Poleca | Ogniwa wykazały dobrą wydajność prądową i zgodne wyniki; autor uważa je za Samsung INR21700-40T w innej oprawie. |
 | BAK N18650CK 3000mAhBAK · 2021 | 3070 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Dobra pojemność i zgodność parametrów, ale przegrzanie wyraźnie zwiększyło impedancję; autor poleca do pakietów o małym poborze. |
 | Vapcell T20 21700Vapcell · 2021 | 2000 mAh | — | 40 A | — | Z zastrzeżeniami | Dobrze znoszą wysokie prądy i spełniają deklarację pojemności, ale 2000 mAh to mało jak na format 21700. |
 | Vapcell INR18650 2000mAh 38AVapcell · 2021 | 1985 mAh | 7,7 mΩ | 38 A | — | Z zastrzeżeniami | Dobre ogniwa z wynikami bliskimi idealnym, ale cena jest mocno zawyżona. |
 | Li-NMC 26800 Yuliang 3.7 V 7000mAhYuliang · 2021 | 7200 mAh | — | 20 A | — | Poleca | Ogniwa osiągnęły prawie 7200 mAh i dobrze działały na mrozie, ale koszulka termokurczliwa zsuwa się powyżej 70 °C. |
 | Vapcell F14Vapcell · $6,5 · 2021 | 1401 mAh | — | 3 A | $6,5 | Poleca | Ogniwa osiągnęły deklarowaną pojemność i wykazały dobrą powtarzalność; autorowi się spodobały, choć są drogie. |
 | Vapcell P30Vapcell · 2021 | 3100 mAh | — | 20 A | — | Nie poleca | P30 działały podobnie do VTC6 i HG2, ale duże różnice między ogniwami skłoniły autora do wyboru VTC6. |
 | Vapcell K54Vapcell · 2021 | 5123 mAh | — | 15 A | — | Z zastrzeżeniami | Wytrzymują prąd do 20 A, ale zmierzona pojemność jest niższa od deklarowanej, a ogniwa wypadają gorzej niż G53. |
 | LG INR18650-MJ1LG · 2021 | 3400 mAh | — | — | — | Poleca | Autor pozytywnie ocenia ogniwa: oddają około 3400 mAh i mogą długotrwale pracować przy prądzie do 10 A. |
 | Vapcell K15 18500 1500mAhVapcell · 2021 | 1616 mAh | — | 15 A | — | Z zastrzeżeniami | Ogniwa osiągnęły deklarowaną pojemność, ale autor ocenia ich jakość jako średnią. |
 | Vapcell 14650 V11 1100mah 6AVapcell · 2021 | 1245 mAh | — | 6 A | — | Z zastrzeżeniami | Pojemność jest wyraźnie wyższa od deklarowanej, ale ogniwa nie wytrzymują 6 A; lepiej nie obciążać ich powyżej 5 A. |
 | LiFePO4 EVE Energy 3.2V 90AhEVE Energy · 2021 | 92000 mAh | 0,28 mΩ | — | — | Poleca | Ogniwa przekroczyły deklarowaną pojemność i były dobrze dopasowane; autor uważa je za świetny wybór do UPS-a. |
 | Zabezpieczony akumulator Liitokala NCR18650BLiitokala · 2021 | 2978 mAh | 60 mΩ | — | — | Z zastrzeżeniami | Zabezpieczenie działa, a ogniwa nadają się do prostych urządzeń, lecz zmierzona pojemność jest znacznie niższa od deklarowanej. |
 | Akumulator LTO 661602021 | 26630 mAh | 1,33 mΩ | — | — | Z zastrzeżeniami | Po przechowywaniu w stanie rozładowanym ogniwo nadal działa, ale jego pojemność mocno zależy od prądu obciążenia. |
 | Vapcell T50Vapcell · 2021 | 5087 mAh | 11 mΩ | 20 A | — | Poleca | T50 zapewniły dużą pojemność, dobre wyniki przy wysokich prądach i niewielkie różnice między ogniwami. |
 | LG 20650 HG6LG · $16,99 · 2021 | 2746 mAh | 9 mΩ | 30 A | $16,99 | Z zastrzeżeniami | Dobra wydajność prądowa, ale stare ogniwa nie osiągnęły deklarowanej pojemności; autor odradza zakup w cenie z recenzji. |
 | VapCell INR26650 4200mah 32AVapCell · 2021 | 4164 mAh | — | 32 A | — | Z zastrzeżeniami | Oba ogniwa osiągnęły deklarowaną pojemność, ale różnice między nimi i cienka koszulka termokurczliwa są wadami. |
 | Samsung INR21700-48XSamsung · 2021 | 4735 mAh | 12 mΩ | — | — | Poleca | Ogniwa wykazały spójne wyniki i nadają się do pojemnych pakietów; deklarowana jest długa żywotność. |
 | Vapcell Boston Power Swing 5300Vapcell / Boston Power · $11 · 2021 | 5133 mAh | — | 13 A | $11 | Z zastrzeżeniami | Działają, ale różnice między dwoma egzemplarzami są duże, a cena wysoka; autor woli zwykłe ogniwa. |
 | Samsung INR21700-50GSamsung · 2021 | 4937 mAh | — | 14,7 A | — | Poleca | Ogniwa uzyskały prawie 5000 mAh i dobrze zniosły rozładowanie prądem 3C. |
 | Murata US18650VC7Murata · 2021 | 3450 mAh | 23 mΩ | — | — | Z zastrzeżeniami | Oryginalne ogniwa VC7 miały bardzo zbliżone parametry, ale wypadły słabiej od porównywanych ogniw. |
 | Akumulator LTO 18650, pierwszy egzemplarz$2,4 · 2021 | 1215 mAh | — | 15 A | $2,4 | Z zastrzeżeniami | Pojemność odpowiada deklarowanej, ale opór jest wyższy, a przy 15 A występują przeciążenie i duży spadek napięcia. |
 | Akumulator LTO 18650, drugi egzemplarz$2,4 · 2021 | 1413 mAh | — | 15 A | $2,4 | Z zastrzeżeniami | Przy 10 A działa dość dobrze, lecz przy 15 A jest przeciążony i nie spełnia deklaracji prądowej. |
 | Akumulator LiFePO4 LiitoKala 30 AhLiitoKala · $17,11 · 2021 | 24450 mAh | 1 mΩ | — | $17,11 | Nie poleca | Wszystkie cztery ogniwa mają zaniżoną pojemność; trzecie ma też większy spadek napięcia i samorozładowanie. |
 | Samsung INR18650-25SSamsung · 2020 | 2507 mAh | — | — | — | Poleca | 25S dobrze działa przy 15–20 A i nadaje się do większych prądów, ale przy obciążeniu do 20 A lepszym zakupem może być 25R. |
 | Vapcell N1835A 18650 3500 mAh 10 AVapcell · 2020 | 3426 mAh | — | 10 A | — | Z zastrzeżeniami | Około 3400 mAh i dobre działanie do 10 A, ale zabezpieczenie nadprądowe zadziałało zbyt późno. |
 | Vapcell N1830A 18650 3000 mAh 15 AVapcell · $12,99 · 2020 | — | 22 mΩ | 15 A | $12,99 | Poleca | Zapewnia ponad 3000 mAh, dobrze znosi ciągłe rozładowanie do 15 A, a zabezpieczenie działa prawidłowo. |
 | VapCell IFR10370 140mAhVapcell · $5 · 2020 | 120 mAh | — | 1 A | $5 | Z zastrzeżeniami | Pojemność zasadniczo spełnia minimum, ale parametry dwóch ogniw wyraźnie się różnią. |
 | VapCell INR26350 A20 2000mAhVapcell · $10,98 · 2020 | — | 35 mΩ | 6 A | $10,98 | Z zastrzeżeniami | Spełniają deklarowane parametry, ale przy 8 A oba egzemplarze wyraźnie się różniły. |
 | Liitokala LiFePO4 32 AhLiitokala · $20,3 · 2020 | 24420 mAh | — | — | $20,3 | Z zastrzeżeniami | Ogniwa dobrze znoszą obciążenie do 40 A, ale ich rzeczywista pojemność to około 24 Ah zamiast deklarowanych 32 Ah. |
 | LG HG2LG · 2020 | 2974 mAh | — | — | — | Poleca | Trzy ogniwa wypadły normalnie, ale wyraźnie nagrzewały się przy prądach 15–20 A. |
 | Vapcell K25 18650 2500mah 20AVapcell · $9,98 · 2020 | 2550 mAh | — | 20 A | $9,98 | Z zastrzeżeniami | Pojemność odpowiada deklarowanej, a ogniwo dobrze działa do 25 A, lecz wynosi tylko 2500 mAh. |
 | Vapcell K30 18650 3000mah 15AVapcell · $9,98 · 2020 | 2847 mAh | — | 15 A | $9,98 | Z zastrzeżeniami | Parametry zasadniczo odpowiadają deklarowanym, ale dwa egzemplarze wyraźnie różniły się pojemnością i impedancją. |
 | Vapcell F35 18650 3500mah 10AVapcell · $9,99 · 2020 | 3374 mAh | — | 10 A | $9,99 | Z zastrzeżeniami | To ogniwo o dużej pojemności spełnia deklarowane minimum, ale oddaje mniej niż LG INR18650-MJ1. |
 | Vapcell P1608A 16340 800mahVapcell · $7,99 · 2020 | 860 mAh | 100 mΩ | — | $7,99 | Poleca | Pojemność i parametry pod obciążeniem są zgodne z deklaracją; ogniwo może stale dostarczać do 3,8 A. |
 | Vapcell P1418 14500 1800mah 1.5vVapcell · $7,99 · 2020 | 1890 mAh | — | 1,5 A | $7,99 | Poleca | Pojemność nieco przekracza deklarację, a napięcie pozostaje stabilne na poziomie 1,5 V; prąd ciągły wynosi 1,5 A. |
 | Vapcell P1835A 18650 3500mah 10AVapcell · $10 · 2020 | 3650 mAh | 32 mΩ | 10 A | $10 | Poleca | Ogniwo wytrzymało rozładowanie prądem 10 A, ale przy maksymalnym obciążeniu nagrzało się do 86°C. |
 | HJ8025402020 | 680 mAh | 21 mΩ | — | — | Poleca | Ogniwo oddawało do 10 A; autor zmierzył około 680 mAh pojemności i temperaturę 62 °C. |
 | Jonistor 3000 F$4,5 · 2020 | 1355 mAh | 0,22 mΩ | — | $4,5 | Poleca | Superkondensatory oddały około 1355 i 1365 mAh przy rozładowaniu do 0,8 V; autor zaleca ładowanie do najwyżej 2,7 V. |
 | INR18650-25R (kupione na AliExpress)Samsung · 2020 | 2500 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Ogniwa oddały około 2500 mAh, ale ich oryginalność i przyczyna słabszych wyników pozostały niepewne. |
 | Sanyo NCR18650GASanyo · 2020 | 3320 mAh | 54,5 mΩ | — | — | Nie poleca | W testach cyklicznych z prądem ładowania 1C ogniwa szybko traciły pojemność, a ich rezystancja wewnętrzna rosła. |
 | JGNE 18650 1600mAhJGNE · 2020 | — | 30 mΩ | 4,8 A | — | Z zastrzeżeniami | Budżetowe ogniwo, ale w teście nie osiągnęło deklarowanej pojemności 1600 mAh. |
 | JGNE 18650 1800mAhJGNE · 2020 | 1767 mAh | — | 5,4 A | — | Z zastrzeżeniami | Osiągnęło deklarowaną pojemność i lepiej radziło sobie z dużymi prądami, ale na mrozie mocno traci pojemność. |
 | VapCell IFR32700 G65VapCell · $13,18 · 2020 | — | 6,5 mΩ | 30 A | $13,18 | Poleca | Pojemność przekroczyła deklarowaną, a ogniwa bez problemu wytrzymały ładowanie i rozładowanie prądem 30 A. |
 | VapCell IFR26650 2600mah 3.2V 55A/75AVapCell · $16,49 · 2020 | — | 4,5 mΩ | 55 A | $16,49 | Z zastrzeżeniami | Ogniwa oddały ponad 2500 mAh przy prądach 20–40 A, ale autorowi nie spodobała się cena. |
 | VapCell G53 26650 5300mah 20AVapCell · 2020 | 5400 mAh | 15,95 mΩ | 20 A | — | Poleca | Ogniwa przekroczyły deklarowaną pojemność i wytrzymały rozładowanie prądem 20 A, choć ich rezystancja była nieco zawyżona. |
 | VapCell G45 21700 4500mah 20AVapCell · $13,18 · 2020 | 4580 mAh | 14 mΩ | 20 A | $13,18 | Poleca | Ogniwa przekroczyły deklarowaną pojemność, a autor uznał wyniki i temperaturę za dobre. |
 | VapCell INR18500 2200mah 4A L22VapCell · $13,18 · 2020 | 2200 mAh | — | 4 A | $13,18 | Poleca | Pojemność odpowiada deklarowanej, ogniwo dobrze znosi obciążenie, ale cena za sztukę jest wysoka. |
 | VapCell M11 INR18350 1100mah 9AVapCell · $7,99 · 2020 | 1100 mAh | — | 9 A | $7,99 | Poleca | Ogniwa osiągnęły deklarowaną pojemność i wytrzymały prąd do 12 A; autor je poleca. |
 | VapCell INR14500 1000mah 10A H10VapCell · 2020 | 944 mAh | 15 mΩ | 10 A | — | Poleca | Ogniwo osiągnęło 944 mAh przy 0,2C i 838 mAh przy 10 A; autor poleca je, jeśli cena nie zniechęca. |
 | Liitokala 32700 LiFePO4Liitokala · $28,56 · 2020 | 6600 mAh | — | — | $28,56 | Poleca | Ogniwa uzyskały 6600 mAh przy 0,2C i miały zbliżoną rezystancję wewnętrzną, ale wyniki mogą zależeć od partii. |
 | Chińskie akumulatory2020 | 2000 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Ogniwa mają około 2000 mAh; autor jest zaskoczony ich stanem po pięciu latach przechowywania. |
 | VariCore 32700 LiFePo4VariCore · $30 · 2020 | 5800 mAh | 12 mΩ | — | $30 | Poleca | Ogniwa osiągnęły 5,7–5,8 Ah i umiarkowanie się nagrzewały, ale wiele miało większą niż deklarowana rezystancję wewnętrzną. |
 | TrustFire 14500 900 mAhTrustFire · 2020 | 867 mAh | — | — | — | Poleca | Ogniwa są bliskie deklarowanym 900 mAh i dobrze pracują przy 3C; autor je poleca. |
 | Basen BS217ABasen · 2020 | 4000 mAh | 14,53 mΩ | 30 A | — | Z zastrzeżeniami | Ogniwa o dużej pojemności i średnim prądzie, wyraźnie ustępujące wysokoprądowym konkurentom przy 20 A. |
 | Basen BS26003Basen · $6,39 · 2020 | 4800 mAh | — | — | $6,39 | Z zastrzeżeniami | Niezłe ogniwa średnioprądowe, ale nie wysokoprądowe: przy dużym obciążeniu napięcie wyraźnie spada, a temperatura rośnie. |
 | Basen Y25 18650 2500 mAhBasen · $5,6 · 2020 | 2750 mAh | — | 22 A | $5,6 | Poleca | Ogniwa Y25 wypadły dobrze i podobnie; autor uważa je za dobrą, niedrogą alternatywę dla VTC5 i 25R. |
 | BASEN O35BASEN · $6,38 · 2020 | 3400 mAh | 20 mΩ | — | $6,38 | Z zastrzeżeniami | Działa na poziomie LG i Samsunga, ale deklarowana pojemność jest zawyżona: w teście około 3400 mAh. |
 | BS186A Pro (zabezpieczony)BASEN · 2020 | 3500 mAh | 45 mΩ | 10 A | — | Z zastrzeżeniami | Wersja chroniona ma około 3400 mAh, ale zabezpieczenie ogranicza prąd do około 6 A chwilowo i 5,1 A ciągle. |
 | Samsung ICR18650-26FSamsung · 2019 | 2446 mAh | — | 5,2 A | — | Z zastrzeżeniami | To budżetowe ogniwo uzyskało 2446 mAh przy 0,2C i wyraźnie siadało przy dużym prądzie. |
 | Samsung ICR18650-26HSamsung · 2019 | 2582 mAh | — | 5,2 A | — | Z zastrzeżeniami | To budżetowe ogniwo uzyskało 2582 mAh przy 0,2C, ładowało się lepiej i mniej grzało niż 26F. |
 | Sanyo NCR18650GASanyo · 2019 | 3500 mAh | — | 10 A | — | Poleca | Ogniwa wypadły dobrze i autor je poleca, ale ostrzega przed częstymi podróbkami. |
 | Samsung INR18650-20SSamsung · 2019 | — | 7,5 mΩ | 30 A | — | Poleca | Dobrze wypadło przy 30 A; autor zwraca uwagę na niską rezystancję wewnętrzną i szybkie ładowanie. |
 | Samsung INR18650-35ESamsung · 2019 | 3400 mAh | — | 8 A | — | Z zastrzeżeniami | Rzeczywista pojemność przy 0,2C wyniosła 3400 mAh; autor zauważa, że ogniwo działa całkiem dobrze. |
 | LG INR18650-MJ1LG · 2019 | 3528 mAh | — | 10 A | — | Poleca | Przy rozładowaniu 0,2C autor zmierzył 3528 mAh i ocenił temperaturę przy 2C oraz 10 A jako dobrą. |
 | LG INR18650-M36LG · 2019 | 3450 mAh | — | 5 A | — | Z zastrzeżeniami | Dokładniejszy test wykazał 3450 mAh przy 0,2C; autor odnotował też dobre wyniki przy 8 i 10 A. |
 | Panasonic NCR18650GPanasonic · 2019 | 3568 mAh | — | 4,87 A | — | Poleca | Zmierzona pojemność wyniosła 3568 mAh; autor uważa je za lidera pod względem pojemności przy małym prądzie. |
 | Panasonic NCR18650BDPanasonic · 2019 | 3180 mAh | — | 6 A | — | Z zastrzeżeniami | Pierwsze ogniwo uzyskało 3180 mAh przy 0,2C, drugie prawie 3250 mAh; testowano je także przy 10 A. |
 | Molicel INR21700-P42AMolicel · 2019 | 4060 mAh | — | 45 A | — | Poleca | Zmierzona pojemność przy 0,2C wyniosła 4060 mAh; przy większych prądach Samsung 40T wyraźnie odstaje. |
 | Sanyo NCR20700BSanyo · 2019 | 4200 mAh | — | 15 A | — | Z zastrzeżeniami | Przy 0,2C ogniwo oddało około 4200 mAh, ale autor odradza długotrwałe obciążanie powyżej 10 A z powodu nagrzewania. |
 | Sanyo NCR20700BSanyo · 2019 | 4200 mAh | — | 15 A | — | Z zastrzeżeniami | Ogniwa mają dużą pojemność, ale nietypowy rozmiar i nagrzewanie ograniczają ich zastosowanie. |
 | LG INR21700-M50TLG · 2019 | 4969 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Dobrze wypada przy małych prądach, ale przy dużych ustępuje Samsungowi i mocno się nagrzewa. |
 | LG INR18650-HG2LLG · 2019 | 2911 mAh | — | 20 A | — | Z zastrzeżeniami | Pojemność jest o około 2–3% niższa niż w standardowych ogniwach HG2, ale ich parametry są bardziej zgodne. |
 | INR21700-P42AMolicel · 2019 | 4060 mAh | 9,5 mΩ | 45 A | — | Z zastrzeżeniami | Ogniwa wypadły dobrze i nieznacznie pokonały Samsunga, ale autor uważa je za zbyt drogie. |
 | INR18650-P28AMolicel (E-One Moli Energy) · 2019 | 2814 mAh | — | 20 A | — | Z zastrzeżeniami | Ogniwa są zbliżone do Murata VTC5D, lecz przy dużych prądach ustępują konkurentom i różnią się parametrami. |
 | Panasonic NCR18650GPanasonic · 2019 | 3568 mAh | — | 4,87 A | — | Z zastrzeżeniami | Przy 0,2C miał największą pojemność spośród porównywanych, lecz przewaga była niewielka, a cena wysoka. |
 | Panasonic NCR18650BDPanasonic · 2019 | 3179 mAh | — | 10 A | — | Poleca | Ogniwa wypadły dobrze, a autor uważa je za świetny wybór do dużych akumulatorów rowerów elektrycznych. |
 | LG INR18650MH1LG · 2019 | — | 30 mΩ | 10 A | — | Z zastrzeżeniami | Zwykłe ogniwa bez wyróżniających się parametrów, nadają się do urządzeń o małym poborze; kluczowa jest cena. |
 | Murata US18650VTC6 (czerwone)Murata · 2019 | 2900 mAh | 12,55 mΩ | 20 A | — | Poleca | Czerwone VTC6 wypadły podobnie do zielonych; różnice przy większym obciążeniu mieściły się w granicach błędu pomiaru. |
 | Samsung INR18650-25RSamsung · 2019 | 2500 mAh | — | 20 A | — | Poleca | Ogniwo osiągnęło około 2500 mAh w głównych testach i niemal dorównało LG HE4. |
 | US18650VTC4Sony / Murata · 2019 | 2059 mAh | — | — | — | Poleca | VTC4 okazały się dobrymi ogniwami; można je uznać za lepsze od Samsung 20S, ale przy dużych prądach różnica niemal zanika. |
 | LG ICR18650-HB3LG · 2019 | 1600 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Ogniwa oddają deklarowane 1500 mAh przy 3 A, ale ich pojemność energetyczna jest wyraźnie niższa niż w Samsungu 20S. |
 | Samsung ICR18650-22PSamsung · 2019 | 2150 mAh | 23 mΩ | 10 A | — | Poleca | Nowe ogniwa spełniają deklarowane parametry i nadają się m.in. do baterii laptopowych. |
 | LiitoKala lii-35A-NLiitoKala · $2,31 · 2019 | 3390 mAh | 30 mΩ | 20 A | $2,313 | Z zastrzeżeniami | Rzeczywista pojemność to około 3400 mAh; ogniwa działają poprawnie do 7 A, ale nie wytrzymują deklarowanych 10–20 A. |
 | Samsung INR21700-40TSamsung · 2019 | 4070 mAh | — | 35 A | — | Poleca | Ogniwa pewnie znoszą 30–35 A i nadają się do akumulatorów elektronarzędzi. |
 | LG INR18650-M36LG · $3,25 · 2019 | 3456 mAh | 23,5 mΩ | 5 A | $3,25 | Z zastrzeżeniami | Dobra pojemność i praca przy prądzie do 10 A, ale ogniwo nie osiąga deklarowanych 3600 mAh. |
 | LG INR18650-MJ1LG · 2019 | 3500 mAh | 27,7 mΩ | 10 A | — | Poleca | Ogniwa wykazały świetną pojemność i dobrą pracę pod obciążeniem, ale mają wyższą rezystancję i temperaturę. |
 | Murata US18650-VTC5DMurata · 2019 | 2800 mAh | 11 mΩ | 35 A | — | Poleca | VTC5D wykazały większą pojemność niż VTC5A i dobrze nadają się do pakietów, ale kosztują dwa razy więcej. |
 | US18650VTC6Murata · 2019 | 3081 mAh | — | — | — | Poleca | Oryginalne ogniwa VTC6 przekroczyły deklarowaną pojemność przy niskim prądzie i potwierdziły opinię jednych z najlepszych 18650. |
 | Liitokala NCR18650B 3400 mAhLiitokala · 2019 | 3386 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Przy niskich prądach ogniwa osiągnęły 3386 i 3399 mAh, ale jakość może się różnić między partiami. |
 | LG HG2 (recenzja)LG · 2019 | 2640 mAh | 19 mΩ | — | — | Nie poleca | Uznany za podróbkę: ma mniejszą pojemność, większą rezystancję i mocniej się nagrzewa niż oryginał. |
 | Samsung INR18650-30Q (recenzowany)Samsung · 2019 | 2660 mAh | 20 mΩ | — | — | Nie poleca | Uznany za podróbkę: pojemność 2660–2700 mAh, rezystancja 20 mΩ i temperatura 76°C przy 10 A. |
 | Samsung ICR18650-26HSamsung · 2019 | 2319 mAh | 48 mΩ | — | — | Nie poleca | Uznany za podróbkę: pojemność wyniosła 2319 mAh przy 2C, a temperatura przy 5,2 A zbliżyła się do 60°C. |
 | Samsung ICR18650-22PSamsung · 2019 | 1857 mAh | 20 mΩ | — | — | Z zastrzeżeniami | Wygląda na oryginał, ale ma niższą pojemność; autor odradza zakup ogniw o nieznanej historii przechowywania. |
 | Samsung INR18650-30Q (podróbka, bonus)Samsung · 2019 | 2650 mAh | 18,6 mΩ | 10 A | — | Z zastrzeżeniami | Dość przyzwoita podróbka o pojemności 2650–2700 mAh, ale przy 10 A nagrzewa się do 74°C. |
 | Samsung INR 18650-20SSamsung · 2019 | 2021 mAh | 7 mΩ | 30 A | — | Poleca | Autor zdecydowanie poleca go za duży prąd, szybkie ładowanie i umiarkowane nagrzewanie, mimo pojemności 2000 mAh. |
 | 18650C52019 | 2290 mAh | 55 mΩ | — | — | Z zastrzeżeniami | Pojemność jest nieco niższa od deklarowanej, a zabezpieczenie działa; rezystancja z płytką wynosi prawie 55 mΩ. |
 | Murata VTC6Murata · 2019 | 3200 mAh | 12,6 mΩ | 20 A | — | Poleca | Autor uważa ogniwa za oryginalne, zgodne z deklarowanymi parametrami i zdecydowanie je poleca. |
 | Chiński akumulator stylizowany na Panasonic NCR18650B2019 | 2762 mAh | 37,3 mΩ | — | — | Z zastrzeżeniami | Po 450 cyklach pojemność wyniosła 2762 mAh, około 15% mniej niż początkowe 3244 mAh. |
 | Murata VTC5AMurata · 2019 | 2529 mAh | 10 mΩ | 30 A | — | Z zastrzeżeniami | Dobrze zniósł rozładowanie prądem do 30 A, ale zmierzona pojemność była niższa od deklarowanej. |
 | Samsung INR21700-50ESamsung · 2019 | 5200 mAh | 23 mΩ | — | — | Poleca | Ogniwo osiągnęło deklarowaną pojemność i przeszło testy, ale mocno się nagrzało przy rozładowaniu prądem 3C. |
 | Samsung INR18650-35ESamsung · 2019 | 3400 mAh | 20 mΩ | 8 A | — | Poleca | Pojemność odpowiada deklarowanym 3400 mAh; ogniwo dobrze działa do 10 A, choć autor radzi nie przekraczać 8 A. |
 | Samsung INR18650-30QSamsung · 2019 | 3186 mAh | 12,9 mΩ | 15 A | — | Poleca | Dobre ogniwa spełniają deklarowane parametry i nieco je przewyższają; autor poleca ich zakup. |
 | Liitokala HG2Liitokala · 2019 | 3032 mAh | 30,6 mΩ | — | — | Nie poleca | Pojemność jest zbliżona do deklarowanej, ale wysoka rezystancja powoduje silne przegrzewanie przy dużych prądach. |
 | VTC6 z blaszkamiSony · 2019 | 2907 mAh | 30 mΩ | — | — | Nie poleca | Pojemność jest zasadniczo zgodna z deklaracją, ale opór jest wysoki, a ogniwa nie spełniają parametrów VTC6. |
 | Liitokala 3400 mAh z zabezpieczeniemLiitokala · $3 · 2018 | 3103 mAh | — | — | $3 | Poleca | Prawdopodobnie nieoryginalne, ale sprawne ogniwa o rzeczywistej pojemności; autor poleca je do latarek i zabawek. |
 | Podróbka SONY VTC6SONY · $12,84 · 2018 | 2185 mAh | — | — | $12,84 | Nie poleca | Podróbki mają małą pojemność i wysoką rezystancję; autor radzi poszukać lepszych ogniw. |
 | Akumulator 18650 3400 mAhLiitoKala · 2018 | 3344 mAh | — | — | — | Poleca | Ogniwa niemal osiągają deklarowaną pojemność i nadają się do urządzeń o niewielkim poborze prądu. |
 | Akumulator 20 V 2 AhSamsung · 2018 | 1912 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Akumulator Samsung osiągnął zmierzoną pojemność 1912 mAh i jest prawdopodobnie nieco niedoładowywany przez ładowarkę. |
 | Akumulatory do radiotelefonów Uniden BP-38 BP-40$80 · 2018 | 458 mAh | 148 mΩ | — | $80 | Z zastrzeżeniami | Zamienniki oferują około 500 mAh zamiast deklarowanych 700; jedna z 24 sprawdzonych baterii była wadliwa. |
 | NCR18650B 3400 mAhLiitoKala · 2018 | 3328 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Niemal identyczne z Panasonic NCR18650B; nadają się do rozładowania 0,2–0,5C, ale przy większym prądzie oddają zauważalnie mniej energii. |
 | LiitoKala Lii-40A 21700 4000mAhLiitoKala · 2018 | 4034 mAh | — | 40 A | — | Z zastrzeżeniami | Pojemność odpowiada deklarowanej, ale podany ciągły prąd rozładowania jest niejednoznaczny i zawyżony. |
 | Soshine 18650 Lifepo4 Protected BatterySoshine · $13,71 · 2018 | 1499 mAh | — | 5 A | $13,71 | Z zastrzeżeniami | Pojemność jest bliska deklarowanemu minimum, a zabezpieczenie działa, ale ogniwo jest dłuższe niż standardowe. |
 | Soshine IFR Lifepo4 Rechargeable Battery CR123 / 16340Soshine · $6,92 · 2018 | 396 mAh | — | 1,5 A | $6,92 | Poleca | Rzeczywista pojemność wynosi około 400 mAh, a ogniwo wytrzymało rozładowanie prądem 7 A. |
 | Soshine IFR CR2 Lifepo4 Rechargeable BatterySoshine · $5,66 · 2018 | 193 mAh | — | 0,9 A | $5,66 | Poleca | Rzeczywista pojemność jest znacznie niższa od deklarowanej, ale ogniwo wytrzymało obciążenie 12C. |
 | Soshine 14500 LiFePO4 700 mAhSoshine · 2018 | 520 mAh | — | 1,2 A | — | Z zastrzeżeniami | Nadają się do użytku, ale zmierzona pojemność około 534 mAh jest wyraźnie niższa od deklarowanych 700 mAh. |
 | Samsung ICR18650-26HMSamsung · 2017 | 2636 mAh | — | — | — | Poleca | Ogniwa uzyskały około 2635 mAh przy standardowym rozładowaniu; autor poleca je do baterii laptopów, powerbanków i latarek. |
 | Sony VTC6Sony · $24,99 · 2017 | 3250 mAh | — | 15 A | $24,99 | Poleca | Ogniwa wykazały dobrą pojemność, a autor uważa je za odpowiednie do elektronarzędzi i e-papierosów. |
 | EN-EL19$12,87 · 2017 | 500 mAh | — | — | $12,87 | Nie poleca | Pojemność wyniosła około 500 mAh; autor krytykuje zawyżone oznaczenie. |
 | D-LI88 / DB-L80$6,03 · 2017 | 500 mAh | — | — | $6,03 | Nie poleca | Zmierzona pojemność wyniosła 500 mAh; autor uważa oznaczenie za zawyżone. |
 | En-el10 / Li-42$6,03 · 2017 | 470 mAh | — | — | $6,03 | Nie poleca | Pojemność była niższa niż w pozostałych typach i wyniosła około 470–480 mAh. |
 | Panasonic NCR18650B z zabezpieczeniemPanasonic · 2017 | 3198 mAh | — | — | — | Poleca | Ogniwa spełniają deklarowaną pojemność i są powtarzalne, ale zabezpieczenie zwiększa ich długość ponad standard. |
 | Akumulator PIPO X10PIPO · 2017 | 10320 mAh | — | — | — | Poleca | Zmierzona pojemność akumulatora wyniosła 10,32 Ah, więcej niż deklarował producent. |
 | TrustFire 16340TrustFire · $2,7 · 2017 | 566 mAh | — | — | $2,7 | Nie poleca | Pojemność jest wyraźnie niższa od deklarowanych 880 mAh; autor chwali jedynie świetne opakowanie. |
 | Akumulator Doogee Y6Doogee · 2016 | 3260 mAh | — | — | — | Poleca | Zmierzona pojemność akumulatora odpowiada deklarowanej; autor uznaje 3260 mAh za poprawny wynik. |
 | TrustFire 14500TrustFire · 2016 | 687 mAh | — | — | — | Nie poleca | Ogniwa 14500 miały małą, mocno zróżnicowaną pojemność; nowe wypadły gorzej niż starsze. |
 | TrustFire 18350TrustFire · $11,74 · 2016 | 820 mAh | — | — | $11,74 | Nie poleca | Ogniwa 18350 miały pojemność o około 20–25% niższą od deklarowanej, a wyniki testów się różniły. |
 | Akumulator Cubot Cheetah 2Cubot · 2016 | 3010 mAh | — | — | — | Poleca | Zmierzona pojemność akumulatora odpowiada deklarowanej, co autor uważa za bardzo dobry wynik. |
 | Samsung INR18650-15MSamsung · 2016 | 1407 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Zmierzona pojemność ogniwa wyniosła 1407 mAh, mniej niż oczekiwane 1450–1500 mAh. |
 | Akumulator Leagoo M5Leagoo · 2016 | 2252 mAh | — | — | — | Poleca | Zmierzona użyteczna pojemność wynosi 2252 mAh przy deklarowanych 2300 mAh. |
 | Akumulator Cubot RainbowCubot · 2016 | 2161 mAh | — | — | — | Poleca | Zmierzona pojemność akumulatora wyniosła 2161 mAh, około 5% mniej niż deklarowano. |
 | NCR18650BPanasonic · $6,99 · 2016 | 3300 mAh | — | — | $6,99 | Poleca | Pojemność wynosi prawie 3300 mAh i odpowiada deklaracji; autorowi spodobała się jakość ogniw. |
 | NCR18500APanasonic · $19,59 · 2016 | 2000 mAh | — | — | $19,59 | Poleca | Oba ogniwa osiągnęły prawie 2000 mAh, więcej niż deklarowano; autor uznał wynik za znakomity. |
 | LGDBHE41865 (HE4)LG · $7,9 · 2016 | 2500 mAh | — | 30 A | $7,9 | Poleca | Przy rozładowaniu 1C pojemność przekroczyła 2500 mAh; autor uznał wynik za znakomity. |
 | INR18650-30QSamsung · $8,92 · 2016 | 2940 mAh | — | — | $8,92 | Poleca | Przy rozładowaniu 3 A ogniwo oddało około 2940 mAh, zgodnie z deklarowanymi parametrami. |
 | Night wolf$6,01 · 2016 | 1000 mAh | — | — | $6,01 | Nie poleca | Pojemność wynosiła około 1000 mAh, ale znacznie różniła się między ogniwami, co wskazuje na niską jakość. |
 | AWT_2600AWT · $12,59 · 2016 | 1600 mAh | — | — | $12,59 | Nie poleca | Zamiast deklarowanych 2600 mAh ogniwo osiągnęło tylko 1600 mAh; autor podejrzewa, że są nieoryginalne. |
 | UR16650ZTASANYO · $7,04 · 2016 | 2250 mAh | — | 10 A | $7,04 | Z zastrzeżeniami | W trybie nominalnym osiągnął 2250 z 2350 mAh, lecz przy ładowaniu do 4,2 V nie uzyskał nawet 2000 mAh. |
 | NCR18650GASANYO · $10,79 · 2016 | 3400 mAh | — | 10 A | $10,79 | Poleca | Przy rozładowaniu 4 A ogniwo oddało prawie 3400 mAh, nieco więcej niż podano w karcie katalogowej. |
 | ICR18650-26FSamsung · $11,19 · 2016 | 2500 mAh | — | — | $11,19 | Poleca | Przy rozładowaniu 1C ogniwo oddało 2500 mAh, więcej niż 2340 mAh podane dla tego trybu. |
 | US18650VTC4$13,79 · 2016 | 2000 mAh | — | 30 A | $13,79 | Poleca | Rozładowanie 1C potwierdziło deklarowaną pojemność; ogniwo jest przystosowane do prądu do 30 A. |
 | Noname 5000mAh$2,69 · 2016 | 1060 mAh | — | — | $2,69 | Nie poleca | Zamiast deklarowanych 5000 mAh ogniwa osiągnęły tylko 1060–1200 mAh i znacznie się różniły. |
 | INR26650-50ALiitokala · $19,59 · 2016 | 5000 mAh | — | 20 A | $19,59 | Poleca | Przy rozładowaniu 5 A ogniwa oddały deklarowane 5000 mAh i wypadły całkiem dobrze. |
 | Xiaomi ZI5Xiaomi · $10,59 · 2016 | 2200 mAh | — | — | $10,59 | Poleca | Przy 300 mA ogniwa oddały 2200 mAh — znakomity wynik — a przy 1C uzyskały wymagane 1800 mAh. |
 | MecArmy U18-34MecArmy · $15,99 · 2016 | 2951 mAh | — | 5 A | $15,99 | Poleca | Przy 5 A pojemność wyniosła 2951 mAh wobec deklarowanych 2838 mAh; autor uznał wynik za znakomity. |
 | Akumulator Vernee ThorVernee · 2016 | 2787 mAh | — | — | — | Poleca | Zmierzona pojemność niemal odpowiada deklarowanej, a przy zwykłym użytkowaniu bateria wystarcza na około dwa dni. |
 | DB-L80$2,7 · 2016 | 535 mAh | — | — | $2,7 | Z zastrzeżeniami | Zmierzona pojemność wyniosła 535 mAh; autor uważa takie wartości za typowe dla tych akumulatorów. |
 | NP-BN1$3,73 · 2016 | 494 mAh | — | — | $3,73 | Nie poleca | NP-BN1 wypadł najsłabiej i wyraźnie traci pojemność przy wzroście prądu rozładowania. |
 | Li-40B$2,39 · 2016 | 561 mAh | — | — | $2,39 | Poleca | Li-40B osiągnął 561 mAh, najwyższą zmierzoną pojemność spośród akumulatorów w recenzji. |
 | EN-EL19$2,64 · 2016 | 544 mAh | — | — | $2,64 | Z zastrzeżeniami | Pojemność dwóch akumulatorów EN-EL19 wyraźnie się różniła: 438 i 496 mAh. |
 | SANYO UR18650ZYSANYO · 2016 | 2773 mAh | — | 5 A | — | Poleca | Zmierzona pojemność spełnia wymagania karty katalogowej, a ogniwa wytrzymały rozładowanie prądem 5 A; autor nie miał zastrzeżeń. |
 | Samsung ICR18650-32A z zabezpieczeniemSamsung · 2016 | 3094 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Pojemność jest zbliżona do deklarowanej, ale ogniwo mocno się nagrzewa przy rozładowaniu około 1,5–2C; zabezpieczenie przerywa ładowanie przy 4,35 V. |
 | Samsung INR18650-25RSamsung · 2015 | 2700 mAh | — | — | — | Poleca | Autorowi ogniwa się spodobały: około 2700 mAh przy rozładowaniu 0,5 A i około 2500 mAh przy 14 A. |
 | 1200mAh Li-40B/42B$2,82 · 2015 | 497 mAh | — | — | $2,82 | Z zastrzeżeniami | Zmierzona pojemność wyniosła 497 mAh wobec 740 mAh w oryginale — około dwóch trzecich. |
 | Sony NP-BN1Sony · $13,89 · 2015 | 502 mAh | — | — | $13,89 | Poleca | Pojemność wyniosła 502 mAh wobec 600 mAh w oryginale; autor uważa wynik za normalny. |
 | BP-70ASamsung · $4,49 · 2015 | 560 mAh | — | — | $4,49 | Z zastrzeżeniami | Pojemność wyniosła 560 mAh wobec 700 mAh w oryginale; autor ocenia wynik jako przeciętny. |
 | 1800mAh NP-BG1Sony · $38 · 2015 | 936 mAh | — | — | $38 | Poleca | Pojemność wyniosła 936 mAh wobec 940 mAh w oryginale; autor uważa wynik za doskonały. |
 | CGA-DU21 7.2V 2500mahPanasonic · $15,19 · 2015 | 2073 mAh | — | — | $15,19 | Poleca | Przy prądzie rozładowania 500 mA zmierzono 2073 mAh wobec 2100 mAh w oryginale; autor uważa wynik za doskonały. |
 | NB-4LCanon · $4,35 · 2015 | 723 mAh | — | — | $4,35 | Poleca | Pojemność wyniosła około 700 mAh, czyli mniej więcej 90% deklarowanej; autor uważa akumulator za całkiem dobry. |
 | NB-7LCanon · $6,87 · 2015 | 789 mAh | — | — | $6,87 | Z zastrzeżeniami | Zmierzona pojemność wyniosła 789 mAh, około 75% deklarowanej; akumulator może być użyteczny, ale wynik rozczarował. |
 | TrustFire 14500 protected 900mAhTrustFire · $5,69 · 2015 | 737,4 mAh | — | — | $5,69 | Poleca | Autor jest zadowolony z wyników testów; po przechowywaniu pojemność większości ogniw była zbliżona. |
 | Goonk 18650 2800 mAhGoonk · 2015 | 1383 mAh | — | — | — | Nie poleca | Żadne z czterech ogniw nie osiągnęło deklarowanej pojemności, a wyniki znacznie się różniły; autor odradza je do e-papierosów. |
 | TrustFire TF26650 5000mAh 3.7VTrustFire · 2015 | 4601 mAh | — | — | — | Poleca | Zmierzona pojemność wyniosła 4,601 Ah (92% deklarowanej), a autorowi ogniwo się spodobało. |
 | 2200mAh 18650 Li-ion Battery for Power Tool2014 | 1500 mAh | — | — | — | Nie poleca | Dwa ogniwa zmierzone miały tylko 1,500 i 1,516 Ah; autor radzi poszukać lepszych. |
 | TrustFire TF 16340 880 mAhTrustFire · 2014 | 610,8 mAh | — | — | — | Nie poleca | Dwa z czterech ogniw były wadliwe; dwa pozostałe osiągnęły około 70% deklarowanej pojemności. |
 | TrustFire 18650 2400mAhTrustFire · 2014 | 2209 mAh | — | — | — | Poleca | Dwa ogniwa osiągnęły 92–93,5% deklarowanej pojemności przy rozładowaniu prądem 1C. |
 | Akumulator z zestawu2014 | 382 mAh | — | — | — | Nie poleca | Dołączony akumulator ma małą pojemność: podczas ładowania autor uzyskał 382 mAh, a rzeczywistą ocenił na około 320–330 mAh. |
 | TrustFire 14500TrustFire · 2014 | 640,6 mAh | — | — | — | Z zastrzeżeniami | Pojemność czterech ogniw wyraźnie się różniła: dwa osiągnęły poniżej 75% deklarowanej pojemności, a dwa około 86%. |
 | UltraFire TR17670 1800mAh 3.7VUltraFire · $9 · 2014 | 1320 mAh | — | — | $9 | Nie poleca | Zmierzona pojemność to około 1,32 Ah zamiast deklarowanych 1,8 Ah; brak płytki zabezpieczającej. |