База вимірювань
База вимірювань: акумулятори
Li-ion, LiFePO4 і LTO: виміряна ємність, внутрішній опір і нагрів під навантаженням.
- 293пристрої
- 196оглядів
- 136рекомендує огляд
Коротко: У таблиці 293 пристрої із 196 оглядів, усі цифри взято з тексту самих оглядів. Найвищий ККД: Soshine 14500 LiFePO4 700 mAh, 90 %. Найбільша виміряна ємність: Акумулятори LiFePO4 170 А·год, 169920 мА·год. Найнижчий внутрішній опір: CALB L173F230B LiFePO4 230А·год, 0,18 мОм.
Порівняння акумуляторів: виміряна ємність і опір
| Пристрій | НапругаВ | СтрумА | ЄмністьмА·год | ОпірмОм | Нагрів°C | Ціна$ | Висновок |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tenpower INR21700-50SGРекомендує · 2026 Непогані елементи середнього рівня: показали себе добре й, на думку автора, можуть віддавати більше заявлених 20 А. | — | 20 | 4931 | — | 71,4 | — | |
| Reliance INR21700-RS50Із застереженнями · 2026 Висока ємність і низький імпеданс, але за великих струмів нагрівається сильніше; для навантажень автор віддав перевагу EVE. | — | 70 | 5200 | 3 | 90 | — | |
| EVE INR21700-50PLРекомендує · 2026 Високострумовий елемент із дуже низьким імпедансом; для великих навантажень автор віддав йому перевагу над Reliance. | — | 50 | 5000 | 3 | — | — | |
| JSK 32140 15AhРекомендує · TZJSK · 2026 Непогані комірки: за результатами порівняння майже на рівні EVE IFR33140 15Ah. | — | — | — | 1,8 | 56 | — | |
| QNAS 32140 15AhРекомендує · 2026 Непогані комірки: у порівнянні показали кращі результати при 0.2С і 40А, але поступилися при 1С. | — | — | — | 1,7 | — | — | |
| QNAS 40160 25Ah 3.2V LFPРекомендує · 2026 Непогані комірки з чесною ємністю, хорошим тепловим режимом і швидким заряджанням. | 3,2 | — | — | — | — | — | |
| EVE 21700 40P 4AhРекомендує · 2026 Віддала заявлені 4000 мА·год, але за струму 35 А температура корпусу перевищила 100 °C. | — | 50 | 4000 | — | — | — | |
| EVE 21700 50E 5AhРекомендує · 2026 Показала результати на рівні фірмових елементів зі схожою ємністю та добре підходить для павербанків. | — | — | 5000 | — | 70 | — | |
| EVE 18650 25P_2500mAhІз застереженнями · 2026 Непогані елементи для електроінструмента, але вони не витримують тривалих 30 А і перегріваються вже при 25 А. | — | 30 | 2600 | — | — | — | |
| EVE 18650 26V_2550mAhІз застереженнями · 2026 Звичайні бюджетні елементи: віддають 2550 мА·год при 0,5C, але не вирізняються ні ємністю, ні струмом. | — | — | 2550 | 17,8 | — | — | |
| EVE 18650 33V_3200mAhІз застереженнями · 2026 За результатами тестів ємність близько 3100 мА·год; за прийнятної ціни підійдуть для павербанка. | — | — | 3090 | 22 | — | — | |
| EVE 18650 35V_3400mAhРекомендує · 2026 Добре показали себе серед високоємних аналогів і підходять для павербанків великої ємності. | — | 10,2 | 3500 | — | — | — | |
| HAKADI 26700 3500mAhІз застереженнями · 2024 Цікаві натрій-іонні елементи, але реальна ємність нижча за заявлену, а робочий діапазон напруги дуже широкий. | 3,1 | — | 3095 | — | — | — | |
| EVE INR-4695Рекомендує · 2024 Цікаві ємні елементи з хорошою повторюваністю, але для великого струму розряду потрібні обмеження або охолодження. | — | — | — | — | — | — | |
| BYD FC46120P 24Ah LiFePO4Рекомендує · 2024 Елементи показали заявлену ємність при 0.2C, автор вважає їх цілком нормальними. | — | — | — | 0,8 | — | — | |
| 33140 15А·год LiFePO4Із застереженнями · 2024 Ємність близька до заявленої, але дивна поведінка при 40 А змушує автора рекомендувати струми не вище 0,5–1С. | 3,2 | 15 | 14640 | 2,25 | — | — | |
| CALB L173F230B LiFePO4 230А·годРекомендує · 2024 Елементи показали ємність близько 240 А·год за заявлених 230 А·год; автор задоволений їхньою якістю. | — | — | — | 0,18 | — | — | |
| HT 32700 6000mAh LiFePO4Рекомендує · 2023 Ємність відповідає заявленій, а струмовіддача хороша; автор вважає акумулятори придатними для невеликих ДБЖ. | 3,2 | 18 | — | — | 55 | — | |
| BAK 32140FS-48Рекомендує · 2023 Елементи BAK показали хороші результати: віддали 40 А без перегрівання, а за характеристиками майже не відрізняються від Gotion. | — | 30 | — | 2 | 60 | — | |
| Gotion 33140 15Ah 3.2v LiFePO4Із застереженнями · Gotion (Guoxuan) · 2023 Акумулятори нормальні, але поступилися EVE за ємністю та нагріванням. | 3,2 | — | — | 2,25 | — | — | |
| EVE 40135 20Ah LiFePO4Із застереженнями · 2023 Ємність елементів відповідає заявленій, але в одного помітно знижена віддача при 2С, а всередині деяких є хитання. | — | — | 10020 | — | — | — | |
| GP INR18650-26L (перший екземпляр)Із застереженнями · 2023 Акумулятор зберіг заявлену ємність, але за струму 15 А нагрівся майже до 100 °C. | — | — | — | — | — | — | |
| GP INR18650-26L (другий екземпляр)Із застереженнями · 2023 Другий екземпляр виявився більш зношеним: за високих струмів сильніше просідала напруга, а температура перевищила 100 °C. | — | — | — | — | — | — | |
| LG ICR18650-HE2 2500mAhРекомендує · 2023 Фірмові акумулятори із заявленою ємністю та характеристиками, що відповідають даташиту; автор високо оцінив результати тестів. | — | — | 2500 | 20 | — | — | |
| Molicel INR21700-P45BІз застереженнями · 2023 Елемент добре віддає струм, але тривалий розряд без перегріву обмежений приблизно 30 А. | — | 45 | — | — | — | — | |
| Vapcell N40 18650Рекомендує · 2023 За майже місяць зберігання акумулятори втратили близько 1–1,5% заряду — автор вважає результат відмінним. | — | — | — | — | — | — | |
| Samsung INR21700-33J2023 Два акумулятори використано для переробки машинки, але окремого тесту елементів не описано. | — | — | 3270 | — | — | — | |
| Westinghouse WA640N-F1Із застереженнями · 2023 Батарея показала низку ємність; автор припускає брак, але зазначає, що даних для висновків недостатньо. | — | — | 2415 | 20 | — | — | |
| Vapcell N40Рекомендує · 2023 N40 показали реальну ємність близько 4000 мА·год і малий розкид, але автор не радить використовувати їх за великих струмів. | 3,6 | 10 | 4000 | 15 | 61 | — | |
| Samsung INR21700-33JРекомендує · 2023 Недорогі фірмові елементи з ємністю, вищою за заявлену, але невеликою струмовіддачею. | 4,2 | — | 3377 | — | — | 1,51 | |
| BAK N21700CGРекомендує · 2023 Добротні середнячки з великою ємністю для невеликого навантаження; струм 15 А для них завеликий. | — | 15 | — | 13,5 | 72 | — | |
| LG INR21700-M50LTРекомендує · 2023 Автор вважає ці фірмові акумулятори вдалим балансом ціни та характеристик; виміряна ємність близько 4900 мА·год, нагрів нижчий, ніж у M50T. | 3,69 | — | 4800 | 14 | 71,3 | — | |
| Vapcell IFR32700 G62Із застереженнями · 2023 Показали 6185 мА·год, але поступилися попереднім екземплярам і більшості інших протестованих акумуляторів 32700. | 3,2 | 30 | 6185 | 5,7 | — | — | |
| Vapcell F56Рекомендує · 2023 Ємність вища за заявлену, хороша струмовіддача й відмінна ідентичність параметрів; автор рекомендує акумулятори. | 3,6 | 12,5 | — | 13 | — | — | |
| Vapcell N36Рекомендує · 2023 Відповідають заявленим характеристикам, мають високу ємність, узгоджені параметри та помірний нагрів. | 3,6 | 8 | — | — | — | — | |
| Vapcell T39 21700Рекомендує · 2023 T39 показали хорошу ємність і роботу на великих струмах, але характеристики двох елементів недостатньо однакові. | 3,6 | 35 | — | — | 82 | — | |
| INR21700M52VРекомендує · LG · 2023 Елементи показали ємність 5100 мА·год і чудові результати; автор рекомендує їх, але радить не розряджати тривало вище 10 А. | — | — | 5100 | — | — | — | |
| LG-INR21700H40BРекомендує · Vapcell · 2023 Елементи показали хорошу ємність, високу ідентичність і впевнену роботу за струмів до 30 А, але їхнє походження неясне. | — | 30 | — | — | 92 | — | |
| Vapcell A11 18350 1100mAhІз застереженнями · 2023 Акумулятори непогані, але мають підвищений імпеданс; тривало використовувати їх краще за струмів не вище 5–7,5 А. | 3,6 | 10 | 1100 | 29 | — | — | |
| EVE IFR33140 15AhРекомендує · 2023 Акумулятори показали ємність понад 15 А·год у всіх тестах і чудову ідентичність характеристик. | — | 45 | — | 1,59 | — | — | |
| СЦ-25Із застереженнями · Ленинская искра · 2023 Три акумулятори після понад 50 років зберігання працювали, але результати різнилися: перший відмовив, а третій пройшов тести найкраще. | — | — | — | — | 65 | — | |
| INR18500 N24Із застереженнями · Vapcell · 2023 Майже відповідають заявленій ємності, але результати чотирьох елементів помітно різняться. | 3,6 | 5 | 2320 | — | 60 | — | |
| Vapcell F35Рекомендує · 2023 Акумулятори показали середню ємність, хорошу повторюваність результатів і загалом гідні результати. | — | — | — | — | — | — | |
| CALB L148F88Рекомендує · 2023 Автору сподобалися акумулятори: тестова ємність перевищувала заявлену, і він вважає їх придатними для домашніх систем зберігання енергії. | — | — | — | — | — | — | |
| CALB L194F130AРекомендує · 2023 Автору сподобалися акумулятори: тестова ємність перевищувала заявлену, і він вважає їх придатними для домашніх систем зберігання енергії. | — | — | — | — | — | — | |
| CALB L300F187Рекомендує · 2023 Автору сподобалися акумулятори: тестова ємність перевищувала заявлену, і він вважає їх придатними для домашніх систем зберігання енергії. | — | — | — | — | — | — | |
| Vapcell G62 IFR32700Рекомендує · 2023 Акумулятори відповідають заявленим характеристикам; автор вважає, що за вигідної ціни їх можна сміливо брати. | 3,2 | 30 | 6300 | — | — | — | |
| Vapcell F52Рекомендує · 2023 Чудові високоємні акумулятори з хорошою струмовіддачею та стабільними результатами; автор рекомендує їх за прийнятної ціни. | 3,6 | 15 | 5044 | — | 70 | — | |
| EagleTac 17650 1600mAhНе радить · 2022 Обидва акумулятори показали низку й різну ємність, автор вважає їх несправними. | 3,7 | 3 | — | — | — | 5 | |
| Акумулятори Noname 18650 2600 мА·годРекомендує · 2022 Автору акумулятори сподобалися; вони підходять для невибагливих навантажень до 2C. | — | — | 2652 | — | 75 | — | |
| EVE INR18650-25P 2500mAh (TerraE)Рекомендує · 2022 Ємність становила 2584 мА·год; акумулятор зіставний із Samsung 25R, але автор радить обмежити струм до 20 А. | — | — | 2584 | — | 85 | — | |
| Акумулятори LiFePO4 170 А·годРекомендує · 2022 Вживані акумулятори із залишковою ємністю близько 170 А·год зібрали в батарею приблизно на 4 кВт·год. | — | — | 169920 | — | — | — | |
| Sanyo UR14500AC 740mAhРекомендує · 2022 Автор рекомендує акумулятори: результати непогані, а якість і ціна кращі за китайські аналоги. | — | — | — | — | — | — | |
| Sanyo UR18500Y 1300mAhРекомендує · 2022 Акумулятори показали заявлену ємність майже в усіх режимах; автор вважає їх придатними та відзначає вигідну ціну. | — | — | 1300 | — | — | — | |
| BAK H18650CCРекомендує · 2022 Акумулятори показали заявлену ємність і добру ідентичність параметрів; автор рекомендує їх до використання. | — | 10,75 | 2150 | — | — | — | |
| Акумулятор Kindle PaperWhite EY21Рекомендує · 2022 Акумулятор відповідає заявленим характеристикам; автор рекомендує його до використання. | — | — | — | 100 | — | — | |
| LiitoKala Lii-50A2022 Після 200 циклів ємність акумулятора зменшилася з 5052 до 4516 мА·год. | — | — | 4516 | — | — | — | |
| XG NCR21700 4800mAhІз застереженнями · 2022 Акумулятори пройшли тести, але ємність нижча за заявлену й помітно різниться; можливо, вони були у використанні. | — | — | — | — | — | — | |
| LiitoKala Lii-40E, 26700, 4000 мА·годНе радить · 2022 Автор вважає, що акумулятор не витримує заявлені 20 А й не рекомендує його купувати. | 3,2 | 20 | — | 13 | — | — | |
| LiitoKala 26650-55AРекомендує · 2022 Акумулятор показав непогану струмовіддачу та заявлену ємність, але автор віддав би перевагу Lii-51S. | 3,7 | 20 | 5415 | — | — | — | |
| Liitokala Lii-51SІз застереженнями · 2022 Видав 5400 мА·год при 0.2C, але автор не рекомендує тривалий розряд струмом понад 10 А. | — | 20 | 5400 | — | — | — | |
| LiitoKala Lii-50AРекомендує · 2022 Акумулятор перевищив заявлену ємність і добре працював при 10–15 А, але при 20 А перегрівався й сильно просідав. | — | 5 | — | — | 90 | — | |
| Vapcell T42 21700Рекомендує · 2022 Акумулятори показали хороші результати за струмовіддачею та нагріванням, хоча ємність трохи не дотягнула до заявленої. | 3,6 | 35 | 4100 | — | — | — | |
| Vapcell K29 18650Рекомендує · 2022 Акумулятори показали близькі результати та добре працювали під час тривалого розряду. | 3,6 | 20 | — | — | — | 14,08 | |
| ANR26650M1-BІз застереженнями · Vapcell · 2021 Чудові високострумові елементи з помітним розкидом характеристик і високою ціною. | — | — | — | — | — | 9 | |
| Vapcell F32 18650Із застереженнями · 2021 F32 добре витримують заявлений струм 10 А, але їхня ємність виявилася біля заявленого мінімуму. | 3,6 | 10 | 3060 | — | 74 | 14,99 | |
| Vapcell F34 18650Рекомендує · 2021 F34 показали ємність у заявленому діапазоні, добре узгоджені результати та нормальну роботу при 10 А. | 3,6 | 10 | 3344 | — | — | 15,99 | |
| Vapcell P2150A 21700 5000mAhІз застереженнями · 2021 Незвичайний акумулятор із корисною функцією павербанка, але виміряна ємність нижча за заявлену й можлива зворотна зарядка. | 3,6 | 10 | 4735 | — | 85 | — | |
| Vapcell K31 18650Не радить · 2021 Ємність близька до заявленої, але параметри помітно різняться; автор вважає акумулятори невдалим вибором. | 3,6 | 18 | 3101 | — | — | — | |
| Vapcell P50 21700Рекомендує · 2021 Виміряна ємність за 0,2C становила 4972 мА·год; автор вважає акумулятори непоганими й схожими на Samsung 50G. | 3,6 | 15 | 4972 | — | — | — | |
| Vapcell K40 21700 4000mAhРекомендує · 2021 Акумулятори показали хорошу струмовіддачу й узгоджені характеристики; автор вважає їх Samsung INR21700-40T в іншому оформленні. | 3,6 | 30 | 4049 | — | 90 | — | |
| BAK N18650CK 3000mAhІз застереженнями · 2021 Хороша ємність і збіг параметрів, але перегрів помітно збільшив імпеданс; автор радить використовувати в батареях із малим споживанням. | — | — | 3070 | — | — | — | |
| Акумулятори LiNiCoMnO2 CATL 3.7V 50AhІз застереженнями · 2021 Елементи показали ємність понад 52 А·год і схожі результати за струмів до 90 А, але трохи потовстішали. | — | — | — | — | — | — | |
| Vapcell T20 21700Із застереженнями · 2021 Добре витримують високі струми й відповідають заявленій ємності, але 2000 мА·год для формату 21700 замало. | 3,6 | 40 | 2000 | — | 67 | — | |
| Vapcell INR18650 2000mAh 38AІз застереженнями · 2021 Якісні елементи з майже ідеальними результатами, але ціна сильно завищена. | 3,6 | 38 | 1985 | 7,7 | — | — | |
| Li-NMC 26800 Yuliang 3.7 V 7000mAhРекомендує · 2021 Елементи показали майже 7200 мА·год і добре поводяться на холоді, але термоусадка сповзає вище 70 °C. | — | 20 | 7200 | — | 75 | — | |
| Vapcell F14Рекомендує · 2021 Акумулятори показали заявлену ємність і хорошу стабільність між двома екземплярами; автору вони сподобалися, але ціна висока. | 3,6 | 3 | 1401 | — | — | 6,5 | |
| Vapcell P30Не радить · 2021 P30 близькі за результатами до VTC6 і HG2, але значний розкид між екземплярами змусив автора віддати перевагу VTC6. | 3,6 | 20 | 3100 | — | — | — | |
| Vapcell K54Із застереженнями · 2021 Витримують струм до 20 А, але виміряна ємність нижча за заявлену, а акумулятори поступаються G53. | 3,6 | 15 | 5123 | — | — | — | |
| LG INR18650-MJ1Рекомендує · 2021 Автор позитивно оцінює якість акумуляторів: вони віддають близько 3400 мА·год і можуть тривало працювати зі струмом до 10 А. | — | — | 3400 | — | — | — | |
| Vapcell K15 18500 1500mAhІз застереженнями · 2021 Акумулятори видали заявлену ємність, але автор відносить їх до середнього класу якості. | 3,6 | 15 | 1616 | — | — | — | |
| Vapcell 14650 V11 1100mah 6AІз застереженнями · 2021 Ємність помітно вища за заявлену, але акумулятори не витримують струм 6 А; краще не навантажувати понад 5 А. | 3,6 | 6 | 1245 | — | — | — | |
| LiFePO4 EVE Energy 3.2V 90AhРекомендує · 2021 Елементи показали ємність вищу за заявлену та добру ідентичність; автор вважає їх чудовим вибором для ДБЖ. | — | — | 92000 | 0,28 | 45 | — | |
| Захищений акумулятор Liitokala NCR18650BІз застереженнями · 2021 Захист працює, акумулятори підходять для простих пристроїв, але виміряна ємність значно нижча за заявлену. | — | — | 2978 | 60 | 60 | — | |
| LTO-акумулятор 66160Із застереженнями · 2021 Після зберігання в розрядженому стані акумулятор працює, але його ємність сильно залежить від струму навантаження. | 2,3 | — | 26630 | 1,33 | 34 | — | |
| Vapcell T50Рекомендує · 2021 T50 показали високу ємність, хороші характеристики за великих струмів і малий розкид між екземплярами. | 3,6 | 20 | 5087 | 11 | 90 | — | |
| LG 20650 HG6Із застереженнями · 2021 Добра струмовіддача, але старі екземпляри не досягли заявленої ємності; за ціною з огляду автор не рекомендує купівлю. | — | 30 | 2746 | 9 | 93,5 | 16,99 | |
| Samsung INR18650-25S від VapCellІз застереженнями · 2021 Порівняно з офлайновими екземплярами трохи поступаються за ємністю та внутрішнім опором, а ціна у VapCell вища. | — | — | — | — | — | 14,8 | |
| LTO-акумулятор 18650 ємністю 1500 мА·годРекомендує · 2021 Акумулятор показав хорошу живучість; автор вважає оптимальними заряд 3 А і розряд 5 А. | — | — | — | — | — | — | |
| VapCell INR26650 4200mah 32AІз застереженнями · 2021 Обидва елементи показали заявлену ємність, але помітний розкид характеристик і тонка термоусадка — недоліки. | 3,6 | 32 | 4164 | — | — | — | |
| Samsung INR21700-48XРекомендує · 2021 Акумулятори показали добру узгодженість результатів і підходять для ємних батарей; заявлено великий ресурс. | — | — | 4735 | 12 | — | — | |
| Vapcell Boston Power Swing 5300Із застереженнями · Vapcell / Boston Power · 2021 Працюють, але розкид характеристик між двома екземплярами великий, а ціна висока; автор віддає перевагу звичайним елементам. | — | 13 | 5133 | — | — | 11 | |
| Samsung INR21700-50GРекомендує · 2021 Елементи показали майже 5000 мА·год і добре витримали розряд струмом 3C. | — | 14,7 | 4937 | — | — | — | |
| Murata US18650VC7Із застереженнями · 2021 Оригінальні VC7 показали добрий збіг характеристик, але поступилися акумуляторам для порівняння. | — | — | 3450 | 23 | — | — | |
| LTO-акумулятор 18650, перший екземплярІз застереженнями · 2021 Ємність відповідає заявленій, але опір вищий, а при 15 А виникають перевантаження та сильне падіння напруги. | 2,4 | 15 | 1215 | — | — | 2,4 | |
| LTO-акумулятор 18650, другий екземплярІз застереженнями · 2021 Прийнятно працює при 10 А, але при 15 А перевантажується й не відповідає заявленому струму. | 2,4 | 15 | 1413 | — | — | 2,4 | |
| Акумулятор LiFePO4 LiitoKala 30 А·годНе радить · 2021 Усі чотири акумулятори не дотягують за ємністю; третій також сильніше просідає та саморозряджається. | — | — | 24450 | 1 | 42 | 17,11 | |
| Samsung INR18650-25SРекомендує · 2020 25S добре працює при 15–20 А і підходить для великих струмів, але для струмів до 20 А 25R може бути вигіднішим. | — | — | 2507 | — | 102 | — | |
| Vapcell N1835A 18650 3500mah 10АІз застереженнями · 2020 Ємність близько 3400 мА·год і добра робота до 10 А, але захист спрацьовує надто пізно. | — | 10 | 3426 | — | — | — | |
| Vapcell N1830A 18650 3000mah 15АРекомендує · 2020 Видає понад 3000 мА·год, добре працює за тривалого розряду до 15 А, а захист спрацьовує коректно. | — | 15 | — | 22 | — | 12,99 | |
| Vapcell P1830A 18650 3000mah 15АІз застереженнями · 2020 Показує результати, близькі до N1830A, але за 15 А сильніше нагрівається; явних переваг автор не побачив. | — | — | — | — | — | 13,99 | |
| VapCell IFR10370 140mAhІз застереженнями · 2020 Ємність загалом відповідає мінімуму, але характеристики двох акумуляторів помітно різняться. | 3,2 | 1 | 120 | — | — | 5 | |
| VapCell INR26350 A20 2000mAhІз застереженнями · 2020 Відповідають заявленим характеристикам, але за струму 8 А два екземпляри помітно відрізнялися. | 3,6 | 6 | — | 35 | 64 | 10,98 | |
| Liitokala LiFePO4 32 А·годІз застереженнями · 2020 Елементи добре витримують навантаження до 40 А, але їхня реальна ємність близько 24 А·год замість заявлених 32 А·год. | 3,2 | — | 24420 | — | — | 20,3 | |
| LG HG2Рекомендує · 2020 Три акумулятори показали нормальні результати, але помітно нагрівалися за струмів 15–20 А. | — | — | 2974 | — | — | — | |
| Vapcell K25 18650 2500mah 20AІз застереженнями · 2020 Ємність відповідає заявленій, акумулятор добре працює до 25 А, але становить лише 2500 мА·год. | 3,6 | 20 | 2550 | — | 100 | 9,98 | |
| Vapcell K30 18650 3000mah 15AІз застереженнями · 2020 Характеристики загалом відповідають заявленим, але два екземпляри помітно різнилися ємністю та імпедансом. | 3,6 | 15 | 2847 | — | — | 9,98 | |
| Vapcell S30 18650 3000mah 25AРекомендує · 2020 Акумулятори стабільно віддають 25 А тривало й легко витримують короткочасні 30 А. | 3,6 | 25 | — | — | 110 | 11,99 | |
| Vapcell F35 18650 3500mah 10AІз застереженнями · 2020 Високоємна модель відповідає заявленому мінімуму, але поступається LG INR18650-MJ1 за відданою ємністю. | 3,6 | 10 | 3374 | — | 75 | 9,99 | |
| Vapcell P1608A 16340 800mahРекомендує · 2020 Ємність і характеристики під навантаженням відповідають заявленим; акумулятор тривало віддає до 3,8 А. | — | — | 860 | 100 | 53 | 7,99 | |
| Vapcell P1418 14500 1800mah 1.5vРекомендує · 2020 Ємність трохи вища за заявлену, напруга стабільна — 1,5 В; тривалий струм — 1,5 А. | — | 1,5 | 1890 | — | — | 7,99 | |
| Vapcell P1835A 18650 3500mah 10AРекомендує · 2020 Акумулятор витримав розряд струмом 10 А, але за максимального навантаження нагрівся до 86 °C. | — | 10 | 3650 | 32 | 86 | 10 | |
| Vapcell T8 INR16340 850mah 3AІз застереженнями · 2020 Непогані елементи, але за струму понад 2 А не справляються із заявленим максимумом 3 А. | 3,6 | 3 | — | — | — | 4,93 | |
| Vapcell INR18650 3000mah 20AРекомендує · 2020 Чудові результати до 20 А; характеристики схожі на VTC6, зауважень до нагрівання немає. | 3,6 | — | — | — | — | 10,86 | |
| Vapcell G50 21700 5000mah 15AРекомендує · 2020 Перевершили конкурентів Samsung і LG за ємністю та результатами на максимальному струмі; нагрівання менше. | 3,6 | 15 | — | — | 78 | 8,53 | |
| HJ802540Рекомендує · 2020 Акумулятор віддає до 10 А, автор виміряв ємність близько 680 мА·год і нагрів до 62 °C. | — | — | 680 | 21 | 62 | — | |
| Іоністор 3000 ФРекомендує · 2020 Іоністори віддали близько 1355 і 1365 мА·год під час розряду до 0,8 В; автор радить заряджати їх не вище 2,7 В. | 2,8 | — | 1355 | 0,22 | — | 4,5 | |
| INR18650-25R (куплені на AliExpress)Із застереженнями · Samsung · 2020 Акумулятори віддали близько 2500 мА·год; їхнє походження та причина погіршених характеристик залишилися під питанням. | — | — | 2500 | — | — | — | |
| Samsung INR18650-25R (Nkon)2020 Ці оригінальні акумулятори з Nkon використані для порівняння з екземплярами, придбаними на Ali. | — | — | — | — | — | — | |
| Sanyo NCR18650GAНе радить · 2020 Під час циклічних випробувань зі струмом заряду 1С акумулятори швидко втрачали ємність і набирали внутрішній опір. | — | — | 3320 | 54,5 | — | — | |
| ANR26650M1-BРекомендує · Lithium Werks · 2020 Акумулятори відповідають заявленим характеристикам і сподобалися автору, але тривалий струм він обмежує 30–40 А. | 3,3 | 50 | — | — | — | — | |
| JGNE 26650 2300mahРекомендує · 2020 Витримує 40 А без надмірного нагрівання, але за високих струмів помітно просідає напруга. | 3,2 | 46 | — | — | — | — | |
| JGNE 26650 3000mah2020 Нормально працює до 20 А, вище напруга помітно просідає; проблем із температурою під час тесту не виявлено. | 3,2 | 30 | — | — | — | — | |
| JGNE 26650 3600mahРекомендує · 2020 Добре витримує заявлений струм 10,8 А та справляється з півторакратним перевантаженням, хоча напруга просідає. | 3,2 | 10,2 | — | — | 76 | — | |
| JGNE 18650 1600mAhІз застереженнями · 2020 Бюджетний акумулятор, але заявленої ємності 1600 мА·год у тесті не показав. | 3,2 | 4,8 | — | 30 | 70 | — | |
| JGNE 18650 1800mAhІз застереженнями · 2020 Показав заявлену ємність і краще працював за високих струмів, але помітно втрачає ємність на морозі. | 3,2 | 5,4 | 1767 | — | — | — | |
| VapCell IFR32700 G65Рекомендує · 2020 Ємність вища за заявлену, акумулятори без проблем витримали струми заряду й розряду 30 А. | 3,2 | 30 | — | 6,5 | 72 | 13,18 | |
| VapCell IFR26650 2600mah 3.2V 55A/75AІз застереженнями · 2020 Акумулятори легко віддали понад 2500 мА·год за струмів 20–40 А, але автору не сподобалася ціна. | 3,2 | 55 | — | 4,5 | 65 | 16,49 | |
| VapCell G53 26650 5300mah 20AРекомендує · 2020 Акумулятори показали ємність вищу за заявлену й витримали розряд струмом 20 А, хоча опір трохи завищений. | 3,6 | 20 | 5400 | 15,95 | 86 | — | |
| VapCell G45 21700 4500mah 20AРекомендує · 2020 У тестах акумулятори перевищили заявлену ємність, а автор оцінив результати й температуру як хороші. | 3,6 | 20 | 4580 | 14 | — | 13,18 | |
| VapCell INR18500 2200mah 4A L22Рекомендує · 2020 Ємність відповідає заявленій, акумулятор добре витримує навантаження, але ціна за штуку висока. | 3,6 | 4 | 2200 | — | 49 | 13,18 | |
| VapCell M11 INR18350 1100mah 9AРекомендує · 2020 Акумулятори показали заявлену ємність і витримали струм до 12 А; автор рекомендує їх. | 3,6 | 9 | 1100 | — | 72 | 7,99 | |
| VapCell INR14500 1000mah 10A H10Рекомендує · 2020 Акумулятор показав 944 мА·год при 0.2C і 838 мА·год при 10 А; автор рекомендує його з огляду на ціну. | 3,6 | 10 | 944 | 15 | 82 | — | |
| Liitokala 32700 LiFePO4Рекомендує · 2020 Акумулятори показали ємність 6600 мА·год за 0,2C і близький внутрішній опір, але характеристики можуть залежати від партії. | — | — | 6600 | — | 80 | 28,56 | |
| Китайські акумуляториІз застереженнями · 2020 Акумулятори мають ємність близько 2000 мА·год; автор здивований їхнім станом після п'яти років зберігання. | — | — | 2000 | — | — | — | |
| VariCore 32700 LiFePo4Рекомендує · 2020 Акумулятори показали реальну ємність 5,7–5,8 А·год і помірне нагрівання, але опір у багатьох вищий за заявлений. | — | — | 5800 | 12 | 67 | 30 | |
| TrustFire 14500 900 мА·годРекомендує · 2020 Акумулятори близькі до заявлених 900 мА·год і впевнено працюють при 3C; автор їх рекомендує. | — | — | 867 | — | — | — | |
| Basen BS217AІз застереженнями · 2020 Ємні акумулятори середнього класу: за струму 20 А помітно поступаються високострумовим конкурентам. | — | 30 | 4000 | 14,53 | — | — | |
| Basen BS26003Із застереженнями · 2020 Непогані середньострумові елементи, але не високострумові: під великим навантаженням помітно просідає напруга й зростає температура. | — | — | 4800 | — | 97 | 6,39 | |
| Basen Y25 18650 2500 мА·годРекомендує · 2020 Y25 показали хороші й подібні результати; автор вважає їх гідною недорогою альтернативою VTC5 і 25R. | — | 22 | 2750 | — | — | 5,6 | |
| BASEN B30 18650 3000 мА·годРекомендує · 2020 За тестами B30 практично ідентичні VTC6: ємність відповідає заявленій, тривалий струм 20 А вказано коректно. | — | 20 | — | — | — | 6,84 | |
| BASEN O35Із застереженнями · 2020 Працює на рівні LG і Samsung, але заявлену ємність завищено: реально близько 3400 мА·год. | — | — | 3400 | 20 | — | 6,38 | |
| BS186A Pro (із захистом)Із застереженнями · BASEN · 2020 Захищена версія має близько 3400 мА·год, але захист обмежує струм приблизно до 6 А короткочасно та 5,1 А тривало. | — | 10 | 3500 | 45 | 50 | — | |
| LG HG22019 Порівняння показало, що акумулятор, який зберігався розрядженим, мав більшу ємність і менший внутрішній опір, але автор не робить висновків. | — | — | — | — | — | — | |
| Samsung ICR18650-26FІз застереженнями · 2019 Бюджетний акумулятор показав 2446 мА·год при 0,2C і помітно просів за високого струму. | — | 5,2 | 2446 | — | 53 | — | |
| Samsung ICR18650-26HІз застереженнями · 2019 Бюджетний акумулятор видав 2582 мА·год при 0,2C, краще заряджався й менше нагрівався, ніж 26F. | — | 5,2 | 2582 | — | 45 | — | |
| Sanyo NCR18650GAРекомендує · 2019 Акумулятори показали хороші результати, автор рекомендує їх до використання, але попереджає про численні підробки. | — | 10 | 3500 | — | 70 | — | |
| Murata US18650VTC4Із застереженнями · 2019 Стара модель із ємністю близько 2000 мА·год; під час тесту 30 А другий акумулятор нагрівся майже до 108 градусів. | — | 30 | — | — | 108 | — | |
| Murata US18650VTC5A2019 Заявлена ємність близько 2500 мА·год; розряд струмом 30 А перевіряли на двох екземплярах. | — | 30 | — | — | — | — | |
| Murata US18650VTC5D2019 Ємність становить 2800 мА·год; акумулятор також випробовували розрядом струмом 30 А. | — | 30 | — | — | — | — | |
| Samsung INR18650-20SРекомендує · 2019 Показав хороші результати при 30 А; автор відзначає низький внутрішній опір і швидке заряджання. | — | 30 | — | 7,5 | 84 | — | |
| Molicel INR18650-P28AІз застереженнями · 2019 Заявлено 2800 мА·год і струм до 35 А; під час тесту 30 А нагрів перевищив 100 градусів, тому тест зупинили. | — | 35 | — | — | 100 | — | |
| LG ICR18650-HB3Із застереженнями · 2019 Попри зазначені 1500 мА·год, випробування показали помітно більшу ємність; при 20 А температура близько 90 градусів. | — | 22 | — | — | 90 | — | |
| Murata US18650VTC62019 За заявлених 3000 мА·год акумулятори показали майже 3100 мА·год при 0,2C; при 20 А нагрів перевищив 90 градусів. | — | 20 | — | — | 90 | — | |
| Murata US18650VTC6 RedНе радить · 2019 За малих струмів подібні до VTC6, але на великих струмах помітно відстають; температура трохи вища. | — | 20 | — | — | — | — | |
| Samsung INR18650-25RІз застереженнями · 2019 Автор називає модель класикою, але відзначає скромні характеристики; при 20 А температура становила 93 градуси. | — | 20 | — | — | 93 | — | |
| Samsung INR18650-30Q2019 Автор вважає модель найцікавішою у середньому класі; ємність відповідає даним виробника, але при 20 А температура перевищила 90 градусів. | — | 20 | — | — | 90 | — | |
| LG ICR18650-HE4Із застереженнями · 2019 Показав ємність вищу за заявлену при малих струмах, але при 20 А температура майже сягнула 100 градусів. | — | 20 | — | — | — | — | |
| LG INR18650-HG2Із застереженнями · 2019 Ємність 3000 мА·год показав лише за мінімального струму; при 20 А нагрівання сягнуло майже 97 градусів. | — | 20 | — | — | 97 | — | |
| LG INR18650-HG2LІз застереженнями · 2019 Реальна ємність близько 2900 мА·год; при 20 А результати майже зрівнялися з HG2, а нагрівання було приблизно таким самим. | — | 20 | — | — | — | — | |
| Samsung INR18650-35EІз застереженнями · 2019 Реальна ємність при 0,2C становила 3400 мА·год; автор відзначає, що акумулятор працює непогано. | — | 8 | 3400 | — | — | — | |
| LG INR18650-MH12019 Під час розрядного тесту ємність становила близько 3150 мА·год; температуру вимірювали при 10 А. | — | 10 | — | — | — | — | |
| LG INR18650-MJ1Рекомендує · 2019 Під час розряду 0,2C автор отримав 3528 мА·год і відзначив хорошу температуру при 2C та 10 А. | — | 10 | 3528 | — | — | — | |
| LG INR18650-M36Із застереженнями · 2019 Коректний тест показав 3450 мА·год при 0,2C; автор також відзначив хороші результати при 8 і 10 А. | — | 5 | 3450 | — | — | — | |
| Panasonic NCR18650GРекомендує · 2019 Виміряна ємність становила 3568 мА·год; автор вважає його лідером для максимальної ємності за невеликого струму. | — | 4,87 | 3568 | — | — | — | |
| Panasonic NCR18650BDІз застереженнями · 2019 Перший екземпляр віддав 3180 мА·год при 0,2C, другий — майже 3250 мА·год; також тестували при 10 А. | — | 6 | 3180 | — | — | — | |
| Samsung ICR18650-22PІз застереженнями · 2019 У тестах акумулятори показали понад 2200 мА·год; автор вважає модель нічим не примітною, окрім ціни. | — | 10 | — | — | — | — | |
| Samsung INR21700-50E2019 Реальна ємність становила трохи більше 4900 мА·год; за малого струму попереду LG, але від 10 А Samsung його випереджає. | — | 10 | — | — | — | — | |
| Samsung INR21700-40TРекомендує · 2019 При 30 А акумулятор показав близько 3885 мА·год і температуру близько 95 градусів; при 37 А нагрівся до сотні. | — | 45 | — | — | — | — | |
| LG INR21700-M50TІз застереженнями · 2019 Під час тесту простим зарядним показав 5140 мА·год; автор не рекомендує тривало навантажувати його понад 10 А. | — | 7,3 | — | — | — | — | |
| Molicel INR21700-P42AРекомендує · 2019 Виміряна ємність при 0,2C становила 4060 мА·год; за великих струмів Samsung 40T помітно відстає. | — | 45 | 4060 | — | — | — | |
| Sanyo NCR20700BІз застереженнями · 2019 При 0,2C акумулятор віддав близько 4200 мА·год, але автор не рекомендує тривало навантажувати його понад 10 А через нагрівання. | — | 15 | 4200 | — | — | — | |
| Sanyo NCR20700BІз застереженнями · 2019 Непогані акумулятори з високою ємністю, але незвичний розмір і нагрівання обмежують застосування. | — | 15 | 4200 | — | — | — | |
| LG INR21700-M50TІз застереженнями · 2019 Акумулятор добре показав себе за малих струмів, але за великих поступається Samsung і сильно нагрівається. | — | — | 4969 | — | 90 | — | |
| Samsung INR21700-50EІз застереженнями · 2019 Порівняно з LG цікавіший за великих струмів, але поступається йому за струмів до 1–1,5C. | — | — | — | — | — | — | |
| LG INR18650-HG2LІз застереженнями · 2019 Ємність приблизно на 2–3% нижча, ніж у звичайних HG2, зате параметри акумуляторів більш однакові. | 3,6 | 20 | 2911 | — | — | — | |
| INR21700-P42AІз застереженнями · Molicel · 2019 Акумулятори показали хороші результати й трохи перевершили Samsung, але автор вважає їх надто дорогими. | — | 45 | 4060 | 9,5 | 102 | — | |
| INR18650-P28AІз застереженнями · Molicel (E-One Moli Energy) · 2019 Акумулятори близькі до Murata VTC5D, але поступаються конкурентам за ємністю при високих струмах і мають розкид параметрів. | — | 20 | 2814 | — | 100 | — | |
| Panasonic NCR18650GІз застереженнями · 2019 За 0,2C акумулятор показав найбільшу ємність серед порівнюваних, але перевага мала, а ціна висока. | — | 4,87 | 3568 | — | 80 | — | |
| Panasonic NCR18650BDРекомендує · 2019 Акумулятори показали непогані характеристики, і автор вважає їх чудовим варіантом для великих збірок електровелосипедів. | — | 10 | 3179 | — | 76 | — | |
| LG INR18650MH1Із застереженнями · 2019 Звичайні акумулятори без видатних параметрів, підійдуть для пристроїв із невеликим споживанням; важлива ціна. | — | 10 | — | 30 | 83,5 | — | |
| Murata US18650VTC6 (червоні)Рекомендує · 2019 Червоні VTC6 майже не відрізняються від зелених за результатами тестів; за великих навантажень різниця в межах похибки. | — | 20 | 2900 | 12,55 | — | — | |
| Samsung INR18650-25RРекомендує · 2019 Акумулятор показав близько 2500 мА·год в основних тестах і майже не поступився LG HE4. | — | 20 | 2500 | — | — | — | |
| US18650VTC4Рекомендує · Sony / Murata · 2019 VTC4 показали себе як якісні акумулятори; умовно вони кращі за Samsung 20S, але за великих струмів різниця майже зникає. | — | — | 2059 | — | 107 | — | |
| INR18650-20SІз застереженнями · Samsung · 2019 За малого струму поступається VTC4, а за 20 А віддає стільки ж Вт·год; загалом за великих струмів різниця майже зникає. | — | — | — | — | — | — | |
| LG ICR18650-HB3Із застереженнями · 2019 Акумулятори віддають заявлені 1500 мА·год за струму 3 А, але їхня енергоємність помітно нижча, ніж у Samsung 20S. | — | — | 1600 | — | 90 | — | |
| LG ICR18650-HE4Рекомендує · 2019 Акумулятори придатні й приблизно відповідають VTC5A за струмів до 20 А. | — | 20 | — | — | — | — | |
| Samsung ICR18650-22PРекомендує · 2019 Нові акумулятори відповідають заявленим параметрам; підходять, наприклад, для батарей ноутбуків. | — | 10 | 2150 | 23 | 64 | — | |
| LiitoKala lii-35A-NІз застереженнями · 2019 Реальна ємність близько 3400 мА·год; нормально працюють до 7 А, але заявлені 10–20 А не витримують. | 3,6 | 20 | 3390 | 30 | 82 | 2,313 | |
| Samsung INR21700-40TРекомендує · 2019 Акумулятори впевнено витримують 30–35 А і підходять для батарей електроінструментів. | — | 35 | 4070 | — | 100 | — | |
| LG INR18650-M36Із застереженнями · 2019 Добра ємність і робота зі струмом до 10 А, але заявлених 3600 мА·год акумулятор не досягає. | 3,63 | 5 | 3456 | 23,5 | — | 3,25 | |
| LG INR18650-MJ1Рекомендує · 2019 Акумулятори показали відмінну ємність і добре працювали під навантаженням, але мають підвищений опір і нагрів. | — | 10 | 3500 | 27,7 | 80 | — | |
| Murata US18650-VTC5DРекомендує · 2019 VTC5D показали більшу ємність, ніж VTC5A, і добре підійшли для збірок, але коштують удвічі дорожче. | — | 35 | 2800 | 11 | 100 | — | |
| US18650VTC6Рекомендує · Murata · 2019 Оригінальні VTC6 показали ємність вищу за заявлену за малого струму й підтвердили репутацію одних із найкращих 18650. | — | — | 3081 | — | 90 | — | |
| LG INR18650-HG2Рекомендує · 2019 Автор вважає акумулятори нормальними й радить купувати; виміряв ємність за різних струмів розряду. | — | 20 | — | — | 60 | — | |
| Liitokala NCR18650B 3400мА·годІз застереженнями · 2019 За малих струмів акумулятори показали ємність 3386 і 3399 мА·год, але якість може відрізнятися від партії до партії. | — | — | 3386 | — | — | — | |
| LG HG2 (той, що оглядається)Не радить · 2019 Акумулятор визнано підробкою: ємність нижча за оригінал, опір вищий, а нагрів сильніший. | — | — | 2640 | 19 | 74 | — | |
| LG HG2 (оригінальний)2019 Оригінальний зразок показав 2880 мА·год при розряді 1С і нагрівся до 79 °C за 15 А. | — | — | 2880 | — | 79 | — | |
| Samsung INR18650-30Q (огляд)Не радить · 2019 Визнаний підробкою: ємність 2660–2700 мА·год, опір 20 мОм і температура 76 °C за 10 А. | — | — | 2660 | 20 | 76 | — | |
| Samsung INR18650-30Q (оригінальний)2019 Оригінальний 30Q показав 2970–3000 мА·год і мав температуру 56 °C за 10 А. | — | — | 2970 | — | 56 | — | |
| Samsung ICR18650-26HНе радить · 2019 Визнаний підробкою: за 2С ємність становила 2319 мА·год, а нагрів за 5,2 А — майже 60 °C. | — | — | 2319 | 48 | 60 | — | |
| Samsung ICR18650-22PІз застереженнями · 2019 Схожий на оригінал, але ємність нижча за очікувану; через невідомі умови зберігання автор не радить купувати такі елементи. | — | — | 1857 | 20 | 77,5 | — | |
| Samsung ICR18650-22P (оригінальний, для порівняння)2019 У порівнянні оригінал мав близько 2050–2100 мА·год за обох режимів розряду. | — | — | 2050 | — | 56 | — | |
| Samsung INR18650-30Q (клон, бонус)Із застереженнями · 2019 Відносно непоганий клон: ємність 2650–2700 мА·год, але за 10 А нагрівається до 74 °C. | — | 10 | 2650 | 18,6 | 74 | — | |
| Samsung INR 18650-20SРекомендує · 2019 Автор однозначно рекомендує акумулятор за високу віддачу струму, швидке заряджання й помірне нагрівання, попри ємність 2000 мА·год. | — | 30 | 2021 | 7 | 84 | — | |
| 18650C5Із застереженнями · 2019 Ємність трохи нижча за заявлену, захист працює; внутрішній опір із платою — майже 55 мОм. | 3,6 | — | 2290 | 55 | — | — | |
| Murata VTC6Рекомендує · 2019 Автор вважає акумулятори оригінальними, такими, що відповідають заявленим характеристикам, і однозначно рекомендує їх. | — | 20 | 3200 | 12,6 | 90 | — | |
| китайський акумулятор, стилізований під Panasonic NCR18650BІз застереженнями · 2019 Після 450 циклів ємність становила 2762 мА·год — зниження приблизно на 15% від початкових 3244 мА·год. | — | — | 2762 | 37,3 | — | — | |
| Murata VTC5AІз застереженнями · 2019 Добре працює під час розряду до 30 А, але виміряна ємність виявилася нижчою за заявлену. | — | 30 | 2529 | 10 | 100 | — | |
| Samsung INR21700-50EРекомендує · 2019 Акумулятор показав заявлену ємність і добре пройшов тести, але під час розряду струмом 3С сильно нагрівся. | — | — | 5200 | 23 | 83 | — | |
| Samsung INR18650-35EРекомендує · 2019 Ємність відповідає заявленим 3400 мА·год; акумулятор добре працює до 10 А, хоча автор радить не перевищувати 8 А. | — | 8 | 3400 | 20 | — | — | |
| Samsung INR18650-30QРекомендує · 2019 Якісні акумулятори відповідають заявленим характеристикам і трохи перевершують їх; автор рекомендує купувати. | — | 15 | 3186 | 12,9 | 92 | — | |
| Liitokala HG2Не радить · 2019 Ємність близька до заявленої, але високий опір спричиняє сильне перегрівання за великих струмів. | — | — | 3032 | 30,6 | 87 | — | |
| VTC6 з пелюсткамиНе радить · Sony · 2019 Ємність загалом відповідає заявленій, але опір завищений, а характеристики не відповідають VTC6. | — | — | 2907 | 30 | — | — | |
| Liitokala 3400 мА·год із захистомРекомендує · 2018 Неоригінальні, але працездатні акумулятори з реальною ємністю; автор рекомендує їх для ліхтариків та іграшок. | — | — | 3103 | — | 55 | 3 | |
| Підробка під SONY VTC6Не радить · 2018 Підроблені акумулятори мають низьку ємність і підвищений опір; автор радить пошукати кращі. | — | — | 2185 | — | 68 | 12,84 | |
| Акумулятор 18650 3400 мА·годРекомендує · LiitoKala · 2018 Акумулятори майже досягають заявленої ємності й добре підходять для пристроїв із невеликим струмом. | — | — | 3344 | — | 69,7 | — | |
| Акумулятор 20 В 2 А·годІз застереженнями · Samsung · 2018 Акумулятор Samsung виміряної ємності 1912 мА·год трохи недозаряджається штатним зарядним пристроєм. | 20 | — | 1912 | — | — | — | |
| Акумулятори для радіостанцій Uniden BP-38 BP-40Із застереженнями · 2018 Клони дають близько 500 мА·год замість заявлених 700; один із 24 перевірених акумуляторів виявився бракованим. | 4,8 | — | 458 | 148 | — | 80 | |
| NCR18650B 3400 мА·годІз застереженнями · LiitoKala · 2018 Майже ідентичні Panasonic NCR18650B; підходять для розряду 0,2–0,5С, але за високих струмів помітно падає енерговіддача. | — | — | 3328 | — | 70 | — | |
| LiitoKala Lii-40A 21700 4000mAhІз застереженнями · 2018 Ємність відповідає заявленій, але тривалий струм розряду вказаний неоднозначно й завищений. | 3,7 | 40 | 4034 | — | 90 | — | |
| Soshine 18650 Lifepo4 Protected BatteryІз застереженнями · 2018 Ємність близька до мінімально заявленої; захист працює, але довжина більша за стандартну. | 3,2 | 5 | 1499 | — | 52 | 13,71 | |
| Soshine IFR Lifepo4 Rechargeable Battery CR123 / 16340Рекомендує · 2018 Реальна ємність близько 400 мА·год, а акумулятор витримав розряд струмом 7 А. | 3,2 | 1,5 | 396 | — | — | 6,92 | |
| Soshine IFR CR2 Lifepo4 Rechargeable BatteryРекомендує · 2018 Реальна ємність значно нижча за заявлену, але акумулятор витримав навантаження 12С. | 3,2 | 0,9 | 193 | — | 50 | 5,66 | |
| Soshine 14500 / AA Lifepo4 BatteryРекомендує · 2018 Акумулятор витримав навантаження 10С без проблем, але його ємність нижча за заявлену. | — | 1,2 | — | — | 80 | 9,08 | |
| Soshine 14500 LiFePO4 700 mAhІз застереженнями · 2018 Використовувати можна, але виміряна ємність близько 534 мА·год помітно нижча за заявлені 700 мА·год. | 3,2 | 1,2 | 520 | — | — | — | |
| Samsung ICR18650-26HMРекомендує · 2017 Акумулятори показали близько 2635 мА·год при штатному розряді; автор рекомендує їх для ноутбуків, павербанків і ліхтариків. | 3,6 | — | 2636 | — | 62 | — | |
| Sony VTC6Рекомендує · 2017 Акумулятори показали хорошу ємність, і автор вважає їх придатними для електроінструментів та електронних сигарет. | — | 15 | 3250 | — | 80 | 24,99 | |
| EN-EL19Не радить · 2017 Ємність виявилася близько 500 мА·год; автор критикує завищене маркування. | — | — | 500 | — | — | 12,87 | |
| D-LI88 / DB-L80Не радить · 2017 Виміряна ємність становила 500 мА·год; автор вважає маркування завищеним. | — | — | 500 | — | — | 6,03 | |
| BP70AНе радить · 2017 Результати вимірювання ємності збіглися з попереднім типом — близько 500 мА·год. | — | — | — | — | — | 6,03 | |
| En-el10 / Li-42Не радить · 2017 Ємність виявилася меншою, ніж в інших типів: близько 470–480 мА·год. | — | — | 470 | — | — | 6,03 | |
| Panasonic NCR18650B із захистомРекомендує · 2017 Акумулятори відповідають заявленій ємності й мають хорошу повторюваність, але через захист довші за стандартні. | — | — | 3198 | — | 68 | — | |
| Акумулятор PIPO X10Рекомендує · 2017 Виміряна ємність акумулятора становила 10,32 А·год — більше за заявлену виробником. | — | — | 10320 | — | — | — | |
| TrustFire 16340Не радить · 2017 Ємність помітно нижча за заявлені 880 мА·год; автор відзначає лише чудове пакування. | — | — | 566 | — | — | 2,7 | |
| Акумулятор Doogee Y6Рекомендує · 2016 Виміряна ємність акумулятора відповідає заявленій: автор вважає коректним результат 3260 мА·год. | — | — | 3260 | — | — | — | |
| TrustFire 14500Не радить · 2016 14500 показали низку й сильно різну ємність; нові поступилися старому акумулятору. | — | — | 687 | — | — | — | |
| TrustFire 18350Не радить · 2016 18350 мають ємність приблизно на 20–25% нижчу за заявлену, а результати тестів різняться. | 3,7 | — | 820 | — | — | 11,74 | |
| Акумулятор Cubot Cheetah 2Рекомендує · 2016 Виміряна ємність акумулятора відповідає заявленій, і автор вважає це дуже хорошим результатом. | 3,8 | — | 3010 | — | — | — | |
| Samsung INR18650-15MІз застереженнями · 2016 Виміряна ємність акумулятора становила 1407 мА·год, менше за очікувані 1450–1500 мА·год. | — | — | 1407 | — | — | — | |
| Акумулятор Leagoo M5Рекомендує · 2016 Виміряна корисна ємність акумулятора — 2252 мА·год за заявлених 2300 мА·год. | — | — | 2252 | — | — | — | |
| Акумулятор Cubot RainbowРекомендує · 2016 Виміряна ємність акумулятора — 2161 мА·год, приблизно на 5% нижча за заявлену. | — | — | 2161 | — | — | — | |
| NCR18650BРекомендує · Panasonic · 2016 Ємність майже 3300 мА·год відповідає заявленій; автору сподобалася якість акумуляторів. | 3,7 | — | 3300 | — | — | 6,99 | |
| NCR18500AРекомендує · Panasonic · 2016 Обидва акумулятори показали майже 2000 мА·год, більше за заявлене; результат автор назвав чудовим. | 4,2 | — | 2000 | — | — | 19,59 | |
| LGDBHE41865 (HE4)Рекомендує · 2016 Під час розряду 1C ємність перевищила 2500 мА·год; автор назвав результат чудовим. | — | 30 | 2500 | — | — | 7,9 | |
| INR18650-30QРекомендує · Samsung · 2016 Під час розряду 3 А акумулятор віддав близько 2940 мА·год, що відповідає заявленим характеристикам. | 3,7 | — | 2940 | — | — | 8,92 | |
| Night wolfНе радить · 2016 Ємність близько 1000 мА·год сильно різнилася між екземплярами, що свідчить про низьку якість. | — | — | 1000 | — | — | 6,01 | |
| AWT_2600Не радить · 2016 Замість заявлених 2600 мА·год акумулятор показав лише 1600 мА·год; автор вважає екземпляри, ймовірно, неоригінальними. | — | — | 1600 | — | — | 12,59 | |
| UR16650ZTAІз застереженнями · SANYO · 2016 У штатному режимі показав 2250 із 2350 мА·год, але при заряджанні до 4,2 В не досяг навіть 2000 мА·год. | 4,35 | 10 | 2250 | — | — | 7,04 | |
| NCR18650GAРекомендує · SANYO · 2016 Під час розряду 4 А акумулятор віддав майже 3400 мА·год — трохи більше за значення в даташиті. | 4,2 | 10 | 3400 | — | — | 10,79 | |
| INR18650-25RРекомендує · Samsung · 2016 Ємність під час розряду 1C майже точно збіглася з даташитом. | 3,7 | 25 | — | — | — | 14,59 | |
| ICR18650-26FРекомендує · Samsung · 2016 Під час розряду 1C акумулятор віддав 2500 мА·год, більше за зазначені для цього режиму 2340 мА·год. | 3,7 | — | 2500 | — | — | 11,19 | |
| US18650VTC4Рекомендує · 2016 Розряд 1C показав повну відповідність заявленій ємності; акумулятор розрахований на струм до 30 А. | — | 30 | 2000 | — | — | 13,79 | |
| Noname 5000mAhНе радить · 2016 Замість заявлених 5000 мА·год акумулятори показали лише 1060–1200 мА·год і помітно різнилися. | — | — | 1060 | — | — | 2,69 | |
| INR26650-50AРекомендує · Liitokala · 2016 Під час розряду 5 А акумулятори віддали заявлені 5000 мА·год і показали себе непогано. | 3,6 | 20 | 5000 | — | — | 19,59 | |
| BTY AA3000Не радить · 2016 Ємність не сягає навіть 10% від заявленої, а одному акумулятору знадобилося додаткове відновлення. | 1,2 | — | — | — | — | 3,78 | |
| BTY AAA1350Не радить · 2016 Акумулятори показали таку саму дуже малу ємність, як і попередні BTY AA. | 1,2 | — | — | — | — | 2,38 | |
| Xiaomi ZI5Рекомендує · 2016 За струму 300 мА акумулятори віддали 2200 мА·год — чудовий результат, а за 1C — належні 1800 мА·год. | 1,2 | — | 2200 | — | — | 10,59 | |
| MecArmy U18-34Рекомендує · 2016 За струму 5 А ємність становила 2951 мА·год проти заявлених 2838 мА·год; автор назвав результат чудовим. | — | 5 | 2951 | — | — | 15,99 | |
| LGDBHG21865Із застереженнями · 2016 Під час розряду 15 А акумулятори нагрілися приблизно до 80 °C, хоча за паспортом допускається тривалий струм до 20 А. | — | 20 | — | — | 80 | 45,06 | |
| INR18650-25R oldРекомендує · Samsung · 2016 Попри пошкодження пакування автор відзначає хорошу якість акумуляторів. | — | — | — | — | — | — | |
| Samsung ICR18650-32AІз застереженнями · 2016 Ємність проблем не викликала, але захист може вийти з ладу під час переходу від розряду до заряду на деяких зарядних пристроях. | 4,35 | — | — | — | — | — | |
| SANYO UR18650ZYІз застереженнями · 2016 Ємність відповідає нормі, але акумулятори не високострумові; заявлений максимум — 1C. | — | — | — | — | 57 | — | |
| Акумулятор Vernee ThorРекомендує · 2016 Виміряна ємність майже відповідає заявленій, а за звичайного використання акумулятора вистачає приблизно на дві доби. | — | — | 2787 | — | — | — | |
| DB-L80Із застереженнями · 2016 Виміряна ємність становила 535 мА·год; автор вважає такі значення типовими для цих акумуляторів. | — | — | 535 | — | — | 2,7 | |
| NP-BN1Не радить · 2016 NP-BN1 показав найгірші результати й помітно втрачає ємність зі зростанням струму розряду. | — | — | 494 | — | — | 3,73 | |
| Li-40BРекомендує · 2016 Li-40B показав 561 мА·год — найбільшу виміряну ємність серед акумуляторів огляду. | — | — | 561 | — | — | 2,39 | |
| EN-EL19Із застереженнями · 2016 Ємність пари EN-EL19 помітно різнилася: 438 і 496 мА·год. | — | — | 544 | — | — | 2,64 | |
| Netac P500 64GB Micro SDІз застереженнями · 2016 Карта показала непогану швидкість, але з придбаним кардридером не дотягнула до класу 3. | — | — | — | — | — | — | |
| SANYO UR18650ZYРекомендує · 2016 Виміряна ємність відповідає даташиту, акумулятори витримали розряд струмом 5 А; зауважень немає. | 3,7 | 5 | 2773 | — | 57,5 | — | |
| Samsung ICR18650-32A із захистомІз застереженнями · 2016 Ємність близька до заявленої, але акумулятор сильно нагрівається за розряду струмом близько 1,5–2С; захист обмежує заряд до 4,35 В. | — | — | 3094 | — | 71,5 | — | |
| LP402245-PCM-LDНе радить · 2015 Виміряна ємність акумуляторів виявилася нижчою за заявлену. | — | — | — | — | — | — | |
| Samsung INR18650-25RРекомендує · 2015 Автору акумулятори сподобалися: близько 2700 мА·год при розряді 0,5 А та близько 2500 мА·год при 14 А. | — | — | 2700 | — | 68 | — | |
| 1200mAh Li-40B/42BІз застереженнями · 2015 Ємність становила 497 мА·год проти 740 мА·год в оригіналу — близько двох третин. | — | — | 497 | — | — | 2,82 | |
| Sony NP-BN1Рекомендує · 2015 Ємність становила 502 мА·год проти 600 мА·год в оригіналу; автор вважає результат нормальним. | — | — | 502 | — | — | 13,89 | |
| BP-70AІз застереженнями · Samsung · 2015 Ємність становила 560 мА·год проти 700 мА·год в оригіналу; автор оцінює результат як середній. | — | — | 560 | — | — | 4,49 | |
| 1800mAh NP-BG1Рекомендує · Sony · 2015 Ємність становила 936 мА·год проти 940 мА·год в оригіналу — автор вважає результат відмінним. | — | — | 936 | — | — | 38 | |
| CGA-DU21 7.2V 2500mahРекомендує · Panasonic · 2015 Під час розряду струмом 500 мА акумулятор показав 2073 мА·год проти 2100 мА·год в оригіналу; автор вважає результат відмінним. | 7,2 | — | 2073 | — | — | 15,19 | |
| АА акумуляториНе радить · 2015 Заявлено 3000 мА·год, але виміряна ємність виявилася приблизно вдесятеро нижчою; автор не рекомендує купувати. | — | — | — | — | — | — | |
| ААА акумуляториНе радить · 2015 Заявлено 1800 мА·год, але виміряна ємність виявилася приблизно вдесятеро нижчою; автор не рекомендує купувати. | — | — | — | — | — | — | |
| NB-4LРекомендує · Canon · 2015 Ємність близько 700 мА·год — приблизно 90% від заявленої; автор вважає акумулятор цілком нормальним. | — | — | 723 | — | — | 4,35 | |
| NB-7LІз застереженнями · Canon · 2015 Виміряна ємність — 789 мА·год, близько 75% заявленої; користуватися, ймовірно, можна, але результат розчарував. | — | — | 789 | — | — | 6,87 | |
| TrustFire 14500 protected 900mAhРекомендує · 2015 Автор задоволений результатами тестів; ємність більшості акумуляторів після зберігання була приблизно однаковою. | — | — | 737,4 | — | — | 5,69 | |
| Goonk 18650 2800мА·годНе радить · 2015 Усі чотири акумулятори не досягли заявленої ємності, а результати помітно різнилися; автор не радить їх для електронних сигарет. | — | — | 1383 | — | — | — | |
| Безіменна microSD 32GBІз застереженнями · 2015 Карта пройшла тести, але після багаторазового перезапису результати погіршилися; автор радить пошукати фірмову. | — | — | — | — | — | — | |
| TrustFire TF26650 5000mAh 3.7VРекомендує · 2015 Виміряна ємність становила 4,601 А·год (92% заявленої); акумулятор автору сподобався. | 3,7 | — | 4601 | — | — | — | |
| 2200mAh 18650 Li-ion Battery for Power ToolНе радить · 2014 Два акумулятори показали лише 1,500 і 1,516 А·год; автор радить пошукати кращі. | — | — | 1500 | — | — | — | |
| TrustFire TF 16340 880 mAhНе радить · 2014 Із чотирьох акумуляторів два виявилися бракованими, а два показали близько 70% заявленої ємності. | — | — | 610,8 | — | — | — | |
| TrustFire 18650 2400mAhРекомендує · 2014 Два акумулятори показали 92–93,5% заявленої ємності під час розряду струмом 1C. | — | — | 2209 | — | — | — | |
| Комплектний акумуляторНе радить · 2014 Комплектний акумулятор має низьку ємність: автор отримав 382 мА·год під час заряджання й оцінив реальну приблизно в 320–330 мА·год. | — | — | 382 | — | — | — | |
| TrustFire 14500Із застереженнями · 2014 Ємність чотирьох акумуляторів помітно різниться: два показали менше 75% заявленої, два — близько 86%. | — | — | 640,6 | — | — | — | |
| UltraFire TR17670 1800mAh 3.7VНе радить · 2014 Виміряна ємність акумуляторів — близько 1,32 А·год замість заявлених 1,8 А·год; плати захисту немає. | 3,7 | — | 1320 | — | — | 9 | |
| Батарейка2014 Звичайна батарейка невідомого виробника; автор повідомляє напругу холостого ходу близько 10 В. | — | — | — | — | — | — |
Під ці умови нічого не підходить. Пом’якште фільтри.
Цифри прочитано з тексту оглядів автоматично, і кожну перевірено за цитатою з огляду. Умови вимірювань різні: подробиці дивіться в самому огляді. Ціни на момент огляду. Прочерк означає, що в тексті огляду цього значення немає.
